Гороскоп на тиждень з 9 по 15 серпня: свобода від усього — це покарання

Гороскоп на тиждень з 9 по 15 серпня: свобода від усього — це покарання

Гороскоп на тиждень з 9 по 15 серпня на сайті HOCHU.ua каже, що з 9 по 15 серпня — зростаючий Місяць. Це гарний час для реалізації проектів, пов'язаних з піднесеними і моральними ідеалами.

Оценка
- 4.4 из 5 возможных на основе 5 голосов

Астропрогноз для всіх знаків Зодіаку на тиждень з 9 по 15 серпня говорить, що зараз сприятлива атмосфера для духовного самовдосконалення. Період принесе гарні можливості тим, хто займається дослідженнями, прогресивними видами діяльності. Вдалий час для того, щоб реалізувати новаторські ідеї. Наприкінці тижня слід дотримувати акуратність в питаннях особистої безпеки.

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

гороскоп на тиждень з 9 по 15 серпня

Гороскоп на тиждень з 9 по 15 серпня для Овнів:

Астропрогноз для Овнів на тиждень з 9 по 15 серпня говорить, що починається ідеальний час для пошуку нового місця роботи, якщо на старому щось не влаштовує. Також зараз можна просити про підвищення зарплати. Не провокуйте людей на викид негативних емоцій. Якщо не станете кидати слів на вітер, зможете досягти багато чого.

Любовний гороскоп для Овнів на тиждень не радить будувати повітряних замків і плекати ілюзії щодо коханої людини. Також не варто витрачати надто багато грошей на подарунки коханій людині і розваги. Це не принесе гармонію у ваші відносини, а тільки стане причиною сварки.

Гороскоп на тиждень з 9 по 15 серпня для Тельців:

Зодіак для Тельців на тиждень з 9 по 15 серпня радить не приймати близько до серця дрібні поразки. Комплекси краще відкинути в сторону, щоб продемонструвати оточуючим свої таланти: ви не пошкодуєте! Не ображайте почуття тих, хто вас цінує. Можете сильно пошкодувати про сказане.

Любовний гороскоп для Тельців на тиждень говорить, що закохані представники знаку можуть відчути себе закоханими по вуха, не шкодуючи ні часу ні грошей для пасії. Не квапте другу половинку в ухваленні рішень. Будьте щирими, не намагайтеся викручуватися, говоріть прямо те, що вас хвилює.

Гороскоп на тиждень з 9 по 15 серпня для Близнюків:

Зірки для Близнюків на тиждень з 9 по 15 серпня говорять, що у вас буде чимало приводів для хвилювань. Головне, не дійте зопалу — і ви не зробите помилок. Постарайтеся захистити себе від негативних тенденцій періоду і людей, які вас дратують. Оточуючі будуть правильно розуміти ваші сигнали і не стануть навантажувати вас своїми проблемами.

Любовний гороскоп на тиждень для Близнюків говорить, що в романтичних стосунках вам буде потрібно вміння тримати психологічну дистанцію в спілкуванні з коханою людиною. Постарайтеся не навантажувати партнера своїми проблемами і переживаннями. Перебувайте в оптимістичному настрої, це допоможе вам обом.

гороскоп на тиждень з 9 по 15 серпня

Гороскоп на тиждень з 9 по 15 серпня для Раків:

Місяць для Раків на тиждень з 9 по 15 серпня радить важливі робочі справи завершити до вихідних. Дізнаєтеся гарну новину, яке перекреслить весь накопичений негатив. Будьте обережні з висловлюваннями, щоб не довелося виправдовуватися за слова, які хтось неправильно зрозумів. Не намагайтеся втекти від своїх почуттів: краще в них зізнатися.

Любовний гороскоп на тиждень радить стежити за своїми словами і поведінкою. Звертайте увагу на реакцію партнера на ваші слова. Не зачіпайте самолюбство коханого, щоб потім не шкодувати про скоєне.

Гороскоп на тиждень з 9 по 15 серпня для Левів:

Загальний гороскоп для Левів на тиждень з 9 по 15 серпня говорить, що в цей час можна експериментувати із зовнішністю — запишіться в салон краси. Порадуйте себе змінами, на які не могли зважитися раніше! Не беріться за роботу, яка вас мучить.

Любовний гороскоп на тиждень радить більше часу проводити c сім'єю, гуляйте на свіжому повітрі. Сходіть разом в парк чи в ліс, катайтеся на велосипедах. А ще краще, якщо ви заплануєте спільну відпустку з коханою людиною. Тоді ваші почуття запалають з новою силою.

Гороскоп на тиждень з 9 по 15 серпня для Дів:

Астропрогноз для Дів на тиждень з 9 по 15 серпня говорить, що в цей час вас чекає спокійний і радісний період. Хороші новини принесуть діти, що дасть вам привід ними пишатися. Відмінний період для очищення організму, правильного харчування, дієти.

Любовний гороскоп для Дів на тиждень говорить, що обставини можуть перешкоджати вашому щастю, але ви залишитеся в виграшному становищі завдяки товариськості і вмінню викликати симпатію. Нові знайомства краще заводити після 14 серпня.

гороскоп на тиждень з 9 по 15 серпня

Гороскоп на тиждень з 9 по 15 серпня для Терезів:

Зодіак для Терезів на тиждень з 9 по 15 серпня радить роботу поки відсунути на другий план, незважаючи на всі амбіції. Непрості відносини можуть скластися з близькими друзями, можливо, розійдуться уявлення про деякі речі і погляди на життя. Не намагайтеся тримати людей, які хочуть від вас піти.

Любовний гороскоп для Терезів на тиждень говорить, що в особистому житті вас можуть турбувати ревнощі або невизначеність. Буде здаватися, що коханий щось приховує або не приділяє вам достатньо уваги. Постарайтеся не з'ясовувати відразу відносини, а спробуйте стати уважнішими і ніжнішими до коханого, тоді ситуація проясниться.

Гороскоп на тиждень з 9 по 15 серпня для Скорпіонів:

Зірки для Скорпіонів на тиждень з 9 по 15 серпня радять уникати спілкування з неприємними вам людьми. Зараз важливо накопичувати енергію, а не витрачати її через дрібниці. У режимі "білки в колесі" доведеться попрацювати довше, але результат буде того вартий.

Любовний гороскоп радить Скорпіонам не нав'язувати коханій людині, але при будь-яких відповідних обставинах правильно демонструвати свою прихильність. Дайте другій половинці особистий простір, не насідайте.

Гороскоп на тиждень з 9 по 15 серпня для Стрільців:

Місяць для Стрільців на тиждень з 9 по 15 серпня говорить, що в цей час варто бути готовими до напруженого періоду, який вам підкинула доля. Щоб пережити його без проблем, приймайте рішення спокійно і без поспіху. Вірогідні якісь ускладнення в спілкуванні з оточуючими, тому не варто зустрічатися з друзями.

Любовний гороскоп для Стрільців на тиждень говорить, що в цей період будете здатні витратити чимало часу і грошей, щоб справити найкраще враження на партнера. Не піддавайтеся маніпуляціям другої половинки, які час від часу будуть пробиватися в ваших стосунках.

гороскоп на тиждень з 9 по 15 серпня

Гороскоп на тиждень з 9 по 15 серпня для Козерогів:

Загальний гороскоп для Козерогів на тиждень з 9 по 15 серпня радить не боятися витрачати гроші на себе: даний період призначений для цього! Все, що витратите зараз — абсолютно заслужено, адже ви чесно і старанно працювали весь цей час. Тим, хто намагається перейти вам дорогу, доля готова запустити бумеранг, тому не бійтеся заздрісників.

Любовний гороскоп для Козерогів на тиждень рекомендує не поспішати з прийняттям доленосних рішень. Краще сім разів відміряйте, а один раз — відріжте. Не найкращий період для одруження. Перш, ніж купити кільця або подати на розлучення, добре все обміркуйте.

Гороскоп на тиждень з 9 по 15 серпня для Водоліїв:

Астропрогноз для Водоліїв на тиждень з 9 по 15 серпня попереджає, що з колегами може виникнути непорозуміння не з вашої вини, а на тлі заздрості по відношенню до вас. Залишилося трохи напруженого часу, незабаром вас чекає дуже спокійний і навіть нудний період. Будьте обережні на дорозі!

Любовний гороскоп на тиждень для Водоліїв на тиждень радить проявити мудрість, щоб успішно вирішити суперечки дома. Сімейним представникам знаку зірки радять позбутися зайвого егоїзму у відносинах з рідними людьми. Хороший період для романтичних відносин.

Гороскоп на тиждень з 9 по 15 серпня для Риб:

Зодіак для Риб на тиждень з 9 по 15 серпня говорить, що цей період сприятливий для спілкування: заводьте нові знайомства і підтримуйте старі — вам це на руку. Не вдавайтеся в спірні ситуації і намагайтеся не давати оцінку людям. Ведіть здоровий спосіб життя, не переїдайте і не вживайте шкідливу їжу.

Любовний гороскоп на тиждень для Риб каже, що в цей період вам доведеться приймати складні рішення. Настає сприятливий час для переходу на новий етап в особистому житті: можете робити пропозицію, офіційно оформити стосунки або розійтися з партнером, якщо відносини вичерпали себе. Уникайте вирішальних кроків 15 серпня.

Также не пропустите: гороскоп на серпень 2021 року

Подписаться Подписаться

сейчас читают

Последние новости