Гороскоп на тиждень з 18 по 24 жовтня: найчастіше ми згадуємо те, чого згадувати не хочеться

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 жовтня: найчастіше ми згадуємо те, чого згадувати не хочеться

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 жовтня на сайті HOCHU.ua каже, що 18 і 19 жовтня — зростаючий Місяць. Незважаючи на те, що Місяць буде рости, планувати важливі заходи на ці дні не варто. Краще завершити ті, що у вас вже є на порядку денному.

Оценка
- 3.29 из 5 возможных на основе 7 голосов

20 жовтня — Повний місяць. Щоб бути на висоті, доведеться підключити інтуїцію. Не приймайте рішень, якщо не впевнені, що шосте чуття працює в повну силу.

З 21 по 24 жовтня — спадний Місяць. Прийшов час пожинати плоди в тому, що стосується кар'єри. Якщо ви добре попрацювали за останній час, чекайте нагороди. Якщо ж не надто — осуду. У будь-якому випадку, головне — зробити правильні висновки.

гороскоп на тиждень з 18 по 14 жовтня

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 жовтня для Овнів:

Астропрогноз для Овнів на тиждень з 18 по 24 жовтня каже, що зараз ви впораєтеся з накопиченими проблемами, проте постарайтеся не наробити помилок. Не приймайте рішення зопалу! Конструктивна критика в ці дні може бути корисна. Не квапте події, все трапиться вчасно.

Любовний гороскоп каже, що на особистому фронті у Овнів все буде добре. Не сумнівайтеся в почуттях другої половинки. Не варто підпускати до себе ревнощі, вони нашкодить вашій парі. Проявляйте почуття не словами, а вчинками. Випустіть на волю свого внутрішнього романтика.

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 жовтня для Тельців:

Зодіак для Тельців від 18 по 24 жовтня каже, що цей осінній період буде діяти на вас якомога краще! Час сприятливий для любові і нових знайомств. Начальство дасть вам можливість проявити себе. Не відмовляйтеся від перспективних ділових пропозицій.

Любовний гороскоп на тиждень говорить, що ваша активна позиція може відверто дратувати кохану людину. Постарайтеся прислухатися до думки другої половинки. Навчіться знаходити компроміси, інакше гармонія утече він від вас.

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 жовтня для Близнюків:

Зірки для Близнюків на тиждень з 18 по 24 жовтня кажуть, що обмежити себе в чому-небудь буде непросто, але це доведеться зробити. Може похитнутися здоров'я: не нехтуйте симптомами хвороби, що починається. Намагайтеся не тікати від тривожних думок, а аналізувати, чому вони приходять вам на розум. Можливо, доведеться скористатися допомогою психоаналітика.

Любовний гороскоп для Близнюків говорить, що самотні представники знаку можуть завести знайомство, яке в результаті призведе до серйозних стосунків. Будьте відкриті для спілкування і сховайте свою отруту. Частіше посміхайтеся і ніхто не встоїть перед вашою чарівністю.

гороскоп на тиждень з 18 по 14 жовтня

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 жовтня для Раків:

Місяць для Раків на тиждень з 18 по 24 жовтня не радить зараз займатися серйозними справами. Зате будь-які розваги пройдуть на ура! Не відмовляйтеся від цікавих запрошень і тримайте свої почуття і емоції під контролем. Будьте сміливішими в своїх мріях, не соромтеся брати круті висоти.

Любовний гороскоп на тиждень радить частіше говорити коханій людині про свої почуття. Зараз ваша пара переживає не найпростіший період, тому необхідно весь час підтримувати один одного. Робіть приємні сюрпризи другій половинці.

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 жовтня для Левів:

Загальний гороскоп для Левів на тиждень з 18 по 24 жовтня каже, що домашні клопоти, спілкування з домочадцями і догляд за вихованцями принесуть величезне задоволення. Зараз всі ваші думки займуть сім'я і побут. У вихідні 23 і 24 жовтня спробуйте кудись вибратися.

Любовний гороскоп для Левів на тиждень говорить, що в постійному робочому круговороті ви зовсім забули про другу половинку. Постарайтеся приділяти коханій людині хоч трохи часу. Знайдіть спільне хобі, це обов'язково зміцнить відносини.

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 жовтня для Дів:

Астропрогноз для Дів на тиждень з 18 по 24 жовтня попереджає, що фінансові питання ніяк не захочуть вам піддаватися! Краще в цей період не планувати маніпуляцій з грошима, інакше ризикуєте багато втратити. Не варто нікого ні в чому звинувачувати, ризикуєте бути помилковим донощиком, якого перестануть поважати.

Любовний гороскоп на тиждень говорить, що ваша кохана людина постарається вас здивувати сюрпризом. Навіть якщо у неї це не зовсім вийде, постарайтеся зробити здивований вигляд. Навчіться бути вдячними за те, що маєте.

гороскоп на тиждень з 18 по 14 жовтня

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 жовтня для Терезів:

Зодіак для Терезів на тиждень з 18 по 24 жовтня каже, що нарешті ви знайдете собі справу до душі! У деяких випадках з часом вона навіть може почати приносити дохід. Можлива невелика метушня ближче до кінця тижня, але ви зможете розслабитися і знайти гармонію. Близькі порадують приємним сюрпризом.

Любовний гороскоп для Терезів на тиждень говорить, що друга половинка буде вас радувати теплою і непідробною увагою. Не завадить додати трохи пристрасті у відносини. Не соромтеся додати різноманітності в ваше інтимне життя, кохана людина оцінить таку активність.

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 жовтня для Скорпіонів:

Зірки для Скорпіонів на тиждень з 18 по 24 жовтня кажуть, що витати в хмарах вам зараз протипоказано. Трохи зазіваєте — і опинитеся в неприємній ситуації. Не варто розповідати навіть друзям про свої плани, інакше все може піти шкереберть. Якщо вирішили щось, то не сумнівайтеся в ньому.

Любовний гороскоп для Скорпіонів на тиждень говорить, що в особистому житті почнете помічати просування вперед. Багато пар почнуть планувати поповнення в родині. Вільні люди захочуть укласти шлюб. Хороший період робити пропозиції руки і серця.

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 жовтня для Стрільців:

Місяць для Стрільців на тиждень з 18 по 24 жовтня попереджає, що суєти в ці дні у вашому житті буде багато, а ось результатів — ні. Щоб завершити хоч одну справу, постарайтеся розставити пріоритети. У житті близької людини намічається свято, ви зможете її здивувати і порадувати.

Любовний гороскоп для Стрільців говорить, що ви повинні менше озлоблюватися на кохану людину. Не варто звинувачувати її у всьому, що йде не за планом. Підтримайте свого партнера, адже він робить все, що від нього залежить, для вашої пари.

гороскоп на тиждень з 18 по 14 жовтня

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 жовтня для Козерогів:

Загальний гороскоп для Козерогів на тиждень з 18 по 24 жовтня каже, що в цей період вашу роботу оцінять по достоїнству. Не виключено отримання грошової премії. Однак дайте їй час відлежатися: не витрачайте відразу. Ще не час розкривати свої таємниці навіть найближчим друзям.

Любовний гороскоп на тиждень для Козерогів каже, що вам потрібно бути менш егоїстичними. Перестаньте думати лише про свої потреби, кохана людина заслуговує на те, щоб її інтереси також були враховані. Навчіться бути поступливими заради того, кого любите.

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 жовтня для Водоліїв:

Астропрогноз для Водоліїв на тиждень з 18 по 24 жовтня каже, що даний період сприятливий для пізнання себе і самовдосконалення. Краще відкласти тривалі поїздки. Не варто розпускати плітки і наклепи невинну людину, тому що бумеранг не залишиться в боргу: постраждаєте вдвічі гірше.

Любовний гороскоп на тиждень для Водоліїв каже, що в цей час відносини з коханою людиною можуть бути трохи напружені. Постарайтеся не підливати масло у вогонь, ні до чого хорошого це не призведе. Навчіться слухати серце.

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 жовтня для Риб:

Зодіак для Риб на тиждень з 18 по 24 жовтня попереджає, що сумнівів в цей період у вас буде як ніколи багато! При виникненні питань звертайтеся до компетентних людей. Не приймайте рішень, якщо в них не впевнені! Позначте свої кордони і не пускайте сторонніх людей надто близько.

Любовний гороскоп на тиждень говорить, що ваші стосунки з другою половинкою стануть міцними і більш довірливими, якщо зважитеся розповісти, що вас хвилює. Не соромтеся показувати свої почуття, саме це робить вас більш бажаними в очах коханої людини.

Також не пропустіть: Ретроградний Меркурій вересень-жовтень 2021

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости