Всесвітній день Nutella® — для друзів і шанувальників бренду

Всесвітній день Nutella® — для друзів і шанувальників бренду

Ось уже понад десять років Всесвітній день Nutella® є спільним святом усіх шанувальників легендарного бренду, засвідчуючи їх відданість найвідомішій у світі горіховій пасті Nutella®.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Також і цього року, 5 лютого, любителі і шанувальники бренду Nutella® у всьому світі об'єднаються, щоб відзначити Всесвітній день Nutella®. Вони зможуть спілкуватися один з одним в соціальних мережах і навіть на роботі з колегами, ділячись своїми рецептами та історіями і насолоджуючись смаком своєї улюбленої горіхової пасти.

Це свято спонтанно виникло в 2007 році завдяки американському блогеру Сарі Россо, яка запропонувала вибрати день, щоб об’єднати всіх любителів Nutella® і надихнути їх на прояв своєї любові до бренду в соціальних мережах. Всесвітній день Nutella® швидко переріс у глобальне явище: шанувальники бренду активно почали ділитися своєю любов'ю до Nutella®.

Нутелла свято

Всім шанувальникам Nutella® бренд пропонує поділитися своєю любов'ю до горіхової пасти на своїх сторінках в соціальних мережах, скориставшись хештегом #WorldNutellaDay, #NutellaDay_UA.

Крім того, на сайті https://www.nutelladay.com, та офіційних сторінках бренду у Facebook та Instagram можна знайти ідеї святкування цього дня!

Всесвітній день Nutella

В цьому році бренд підготував для своїх шанувальників цікаві активації. Так, була створена інста-маска, за допомогою якої можна перенестися в різні країни і подивитися, як Всесвітній день Nutella® святкують по всьому світу.

А починаючи з 28 січня 2021 року, в соціальних мережах бренду стартував конкурс з крутими призами, що триватиме до 05 лютого 2021 року. Беручи в ньому участь, можна виграти тематичні наклейки, іменну баночку Nutella® і навіть великий запас знаменитої горіхової пасти, щоб кожен ранок починати смачно і з посмішкою. Читайте подробиці у пості на сторінці бренду. Можливо, саме вам пощастить!

Заряджайтеся чудовим настроєм, збирайте близьких і готуйтеся порадувати їх своїм десертом, щоб відзначити Всесвітній день Nutella®.

Реклама

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости