Kyiv Vegan Boom: що смачненького з’їсти вегетаріанцю на фестивалі (сосиски, торти і зефір, фалафель і не тільки)

Все праздники

Фестиваль Kyiv Vegan Boom , який пройде у Києві 20-21 травня — це не тільки можливість послухати, що думають лікарі, дієтологи та фітнес-тренери про веганство, а й хороша заміна недільному ашану. На веганському ярмарку можна закупитись етичними та екологічними харчами, а на фудкорті скуштувати веганський фаст-фуд, випічку та різні пундики. Рекомендуємо тільки те, що спробували самі.

Vegetus. Вегетаріанські ковбаси, сосиски, сардельки, сири та паштети із пшеничного білка та сої. Ідеальна їжа для тих, хто хоче розлучитися з м’ясом, але не хоче розлучатися зі смаком м’яса.

{media_gallery_1}

Related video

Bombom. Vegan bakery in Kyiv. Абсолютно космічні торти. «Якщо Вам сподобався якийсь наш торт, то при замовленні можете додати посилання на нього і ми зробимо схожий, але інший. Тому що віримо, що у кожної людини повинен бути свій власний торт.» Торти без яєць, молочних продуктів, желатину чи дріжджів. Використовують кокосове, соєве та інші рослинні види молока, кілька видів рослинних олій.

{media_gallery_2}

Candy bar B12 . Дівчата стараються, щоб десерти були максимально схожими на класичні, які ви їли ще до того, як стали на шлях веганства. Прославились своїм зефіром.

{media_gallery_3}

One Planet.  Веганські наполеони та фалафельні гірки від першого веганського ресто-кафе України — це небезпека відкусити власні пальці. Місія цього закладу — демонструвати, що їжа виключно рослинного походження поживна, смачна, доступна та дуже фотогенічна.

{media_gallery_4}

Vegano Hooligano Bus.  Уявіть маршрутку, напхану фалафелями. Втім, навіщо уявляти, це культовий бренд, який ви, мабуть, знаєте і без нас.

{media_gallery_5}

Автор: Алена Сердюкова