Мистецтво спокушати — шукаємо особливі подарунки для коханих в ТЦ Gorodok Gallery

Мистецтво спокушати — шукаємо особливі подарунки для коханих в  ТЦ Gorodok Gallery

Сьогодні вибір подарунків для своєї другої половинки надзвичайно великий, але чи всі вони оригінальні? Щоб дійсно здивувати близьку людину варто все ж таки проявити креативність. Та чи думали ви, на який подарунок можете зважитися, щоб він став дійсно сюрпризом?

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Даємо підказку — у рейтингу "найочікуваніших" подарунків від коханого найчастіше з’являються прикраси та…білизна. Хоча дарують їх, насправді, не так часто. Цікаво й те, що такі подарунки можуть стати чудовим сюрпризом і для сильної половини людства. Тому давайте про них і поговоримо. Тим паче, що ми знаємо, де обрати і те, і інше в одному місці — це можна зробити в оновленому торговельному центрі на метро Почайна — Городок Гелері.

Прикраси для неї та для нього у Городок Гелері

І все ж таки — чому саме прикраси? Тут і обговорювати нічого, адже кожна жінка хоче бути привабливою. Про це варто пам’ятати в першу чергу, обираючи подарунок. А що ще так підкреслить її стиль та красу, як не коштовності? Щороку, напередодні новорічних свят, закохані чоловіки приходять до Ювелірного кварталу в Gorodok Gallery у пошуках ідеальної прикраси — того самого особливого подарунку для особливої жінки. І тут є з чого обрати — каблучка чи сережки, а може кулон зі знаком зодіаку чи серцем. Що б ви не вирішили, ми певні, ваша кохана буде у захваті від такого сюрпризу!

Вразив вибір ювелірки. На першому поверсі багато вітрин від різних брендів. Зручно, що в одному місці такий широкий вибір виробів з різних металів. Особливо гарний вибір прикрас із білого золота. Деякі магазині тут пропонують послугу обміну. 

— Поліна, гостя ТЦ Gorodok Gallery.

Не варто забувати, що для незаміжньої жінки найочікуванішою завжди є каблучка з одним каменем, яка давно стала символом заручин. Проте, вдалим варіантом подарунку "під ялиночку" також стане й інша оригінальна прикраса, наприклад, каблучка на кілька фаланг пальця чи сережки-каффи. Сучасні жінки просто обожнюють неординарні прикраси.

Варто додати, що не лише чоловіки роблять ювелірні подарунки своїм половинкам. Жінки також часто шукають серед більш ніж 50 ювелірних брендів справжні чоловічі аксесуари — запонки чи затискачі на краватку з коштовних металів. І обирати тут дійсно є з чого. До того ж, давайте визнаємо, чоловік із затискачем на краватці виглядає дуже стильно. Тому радимо звернути на цю прикрасу увагу закоханим жінкам.

Як обрати потрібну прикрасу на Новий рік

Обирати коштовності можна серед улюблених брендів чи моделей, звертати увагу на коштовні камені чи колір металу. Зазвичай, чоловіки купують прикраси для своїх коханих орієнтуючись на тренди та особливості сезону. В свою чергу, жінки віддають перевагу класичним прикрасам для своїх других половинок. 

За словами стилістів Gorodok Gallery, зимою частіше купують перли та біле золото. Проте, попит є на прикраси не лише із золота, але й стильні коштовності зі срібла.

Як обрати білизну на подарунок у Gorodok Gallery

Як ми вже зазначали, коштовності не єдиний варіант "оригінального" подарунку. Більш інтимним вважається білизна. Такий сюрприз завжди приємно здивує жінку. Адже він свідчить про те, що вона дійсно близька та жадана, до того ж, для неї це завжди підтвердження її привабливості. Це варто запам’ятати! Для чоловіка білизна також може стати приємним сюрпризом. Звичайно, мова йде не про пару шкарпеток. Наприклад, це може бути тепла піжама чи стильний халат, або оригінальне спіднє — тут можна увімкнути фантазію. 

Як же обрати подарунок у магазинах білизни, щоб він порадував кохану? По-перше, важливо вгадати з розміром. І це головна перешкода, після якої більшість чоловіків "сходять з дистанції". Якщо ви робите такий подарунок не вперше, ми впевнені — ви вже добре розумієтесь на розмірах своєї коханої. Але якщо раніше подібних подарунків дарувати не доводилось — оберіть замість набору білизни шовкову нічну сорочку чи зручний комплект для сну. З їх розміром вгадати легше навіть візуально.

Також у чоловіків доволі часто постає питання — обрати білизну привабливу чи функціональну. Іншими словами — для "себе" чи для "неї". Не секрет, що чоловіки люблять очима, і їм подобається спокуслива білизна, яка не завжди є зручною. Проте, це зовсім не означає, що такий комплект не сподобається коханій, якщо його все ж таки подарують. Навпаки, це як ще один спосіб пізнати один одного ближче. Тому ризикувати завжди варто! 

Слід сказати, що жінки, за словами консультантів ТЦ Городок Гелері, зазвичай обирають білизну на подарунок чоловікам керуючись принципом "зручності". Проте, до Нового року, дівчата віддають перевагу зручним моделям, що мають жартівливі орнаменти чи яскраві кольори. Це навіть може бути білизна із зображенням тваринки символу року чи героя коміксу. Тема, до речі, дуже популярна сьогодні.

Меловица белье

Ще одним бар’єром, який може стати на шляху у чоловіка під час вибору спокусливої білизни на подарунок, є відсутність професійної консультації. Адже якщо чоловіки непогано знаються на техніці, то відрізнити шовк від сатину, чи гепюр від велюру їм складно. 

Проте, в магазинах білизни Gorodok Gallery можна отримати вичерпну консультацію від доброзичливих консультантів у будь-якому магазині білизни. А тут їх одразу декілька — Анабель Арто, MilaVitsa, Еsотіq. Вибір як жіночої, так і чоловічої білизни в них вражає, тож знайти необхідний комплект буде не складно.

Отже, тепер ви знаєте, що не лише смартфони можуть красуватися під вашими ялиночками цього року. За особливими подарунками можна вже зараз вирушати до Gorodok Gallery! А якщо не можете обрати між коштовностями та білизною — купуйте і те, і інше. Ваша друга половинка це точно оцінить. 

На правах рекламы 

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости