Корисні злаки в одному пакеті

Корисні злаки в одному пакеті

Всі господині добре знають, що швидкий та корисний сніданок для всієї родини найлегше приготувати із зернових пластівців. Він потребує мінімальної кількості інгредієнтів та лише 5-10 хвилин часу. А користі в ньому в рази більше, ніж в деяких вишуканих та дорогих стравах.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Однак прості вівсянка чи перловка в нашому барвистому та швидкісному світі здаються вже чорно-білою пропозицією. Тож, щоб збагатити раціон родини та збільшити коефіцієнт користі страв ТМ «Добродія» пропонує найрізноманітніші суміші злаків: від нехитрого поєднання традиційних вівсяних, пшеничних, ячмінних, житніх та пшоняних пластівців до продуктів із додаванням зародків пшениці, льону-експресу тощо. На вибір споживача є поєднання 5 або 7 злаків. При цьому кожна суміш передає смакові особливості своїх компонентів, а також максимально зберігає вітаміни і мікроелементи, притаманні обраним зерновим. «Добродія» подбала і про тих, хто ще не визначився в своїх уподобаннях або просто хоче завжди мати вибір зернових, і пропонує «Супер злаки 5 і 7», які в одному пакеті містять два варіанти сумішей.

До складу сумішей злаків ТМ «Добродія» входить широкий ряд корисних для організму людини культур: пшениця, ячмінь, жито, овес, гречка, кукурудза, пшоно, льон. Кожна з них окремо – це джерело незамінних сполук, а всі разом – унікальний комплекс вітамінів та мікроелементів. Окремо зазначимо, що льон, який входить до складу сумішей «Добродія» у вигляді льону-експрес, містить в собі три види цінних поліненасичених жирних кислот (Омега-3, Омега-6 і Омега-9), правильний баланс яких необхідний для всіх процесів життєдіяльності людського організму. За вмістом Омега-3 насіння льону перевершують всі харчові рослинні олії, а порівняно з риб’ячим жиром вони містять в три рази більше цієї кислоти.

Пам’ятаючи, що зернові культури містять велику кількість цінної клітковини та особливі харчові речовини, ТМ «Добродія» готує свої злакові продукти, дбаючи про максимальне збереження корисних речовин. Останні технологічні розробки, сучасне обладнання та висококваліфіковані спеціалісти – всі вони працюють на досягнення однієї мети: надати своєму споживачу максимально корисний та якісний продукт. Тож, низькокалорійні і водночас поживні каші із злакових сумішей «Добродії» підійдуть абсолютно кожному члену родини: від найменшого до найбільшого, від найприскіпливішого до найспортивнішого.

Традиційно, суміші пластівців готують на воді чи молоці, а для більшого смакового різноманіття додають сухофрукти чи свіжі фрукти. Корисним і поживним є використання меду в такій каші. Особливо такий варіант сподобається малюкам. Тож, суміші злаків ТМ «Добродія» - чудова основа для приготування домашніх мюслів. Однак вони можуть перетворитись і на більш серйозну страву: достатньо додати м’ясну піджарку чи овочі і злакові суміші від ТМ «Добродія» набудуть нового смакового забарвлення. І таким поєднанням «кулінарної гнучкості» та корисності навряд чи зможе похизуватись ще якийсь продукт.  

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости