Секрет здоров’я та краси від «Добродії»

Секрет здоров’я та краси від «Добродії»

З кожним роком в Україні все більших обертів набирає мода на здорове харчування та струнку фігуру. В пошуках ідеальних пропорцій та довголіття українці підхоплюють всесвітні тенденції. Тож, крім традиційних дієт, постійно росте кількість прихильників таких течій, як роздільне харчування чи вегетаріанство. Перед святами особливою популярністю користуються пости. Обираючи свою систему харчування, кожен від чогось відмовляється. Однак навіть найсуворіші дієтичні обмеження фактично ніколи не зачіпають знайому нам з дитинства вівсянку.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Воно й не дивно. Вівсяні пластівці або геркулес містять цілий набір корисних вітамінів та мікроелементів, це природний комплекс рослинних білків, харчових волокон, мінеральних речовин, амінокислот тощо. Всі вони в повній мірі представлені у вівсяних пластівцях «Супер Геркулес», «Пластівці вівсяні №1» ТМ «Добродія», які володіють чарівною силою.

Отже, почнемо з того, що геркулес «Добродія» допомагає відрегулювати роботу шлунково-кишкового тракту, а також нормалізує рівень цукру в крові та попереджує серцево-судинні захворювання. Вівсяні каші з цього злаку підвищують імунітет та, навіть, сприяють подоланню стресів та депресій. А секрет «заспокійливої» каші - у вітамінах групи В, які містяться у вівсянці у великій кількості. Саме вони відповідають за здоров'я нервової системи, відсутність безсоння, а заразом і за густе та шовковисте волосся без лупи та чисту шкіру. Пластівці «Добродії» несуть Добро людському організму, забезпечуючи здорове харчування, а з ним і здоровий ріст дітям, продовження молодості та краси дорослим.

Сьогодні існує безліч рецептів, як зробити вівсяну кашу, яку так не любив сер Баскервіль з відомого детективу, справжнім святом, при цьому зберігаючи її корисні властивості. Інгредієнти, які можна додавати до вівсяних пластівців ТМ «Добродія», та страви, що можна з них зробити, обмежуються лише фантазією та смаком господині. Ну, й ще можливо кількістю калорій.  

Та в будь-якому випадку, вівсянка – це старий перевірений спосіб відмінно почати день, «заправившись» особливою ​​клітковиною, якаперетворюєтьсянаабсорбуючийгельпідчасподорожіпо шлунково-кишковому тракту. Цей гель буквально «пилососить» токсини, забираючи їх з собою та дбаючи про організм людини. Тож, як кажуть, як почнеш день – таким він і буде, а тому починайте ваш день з легких та корисних вівсяних пластівців від ТМ «Добродія»!

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости