"Тренер на трильйон": 5 важливих причин, чому книгу варто прочитати усім, хто хоче стати успішним – і не тільки в бізнесі (РЕЦЕНЗІЯ)

Личностный рост
Ирина Майстренко

Ирина Майстренко

Фриланс-редактор

Шукаєте книгу, яка не тільки стане окрасою вечора, а й зарядить вас мотивацією, натхненням і змусить сісти за написання власної стратегії у контексті досягнення успіху? Тоді у нас для вас чудові новини — читайте далі рецензію на книгу "Тренер на трильйон. Правила лідерства Білла Кемпбелла з Кремнієвої долини".

Ірина Майстренко

Ірина Майстренко

Related video

випускаючий редактор

Останні роки через перенасичення інформацією і надмірний пафос авторів, що діляться своїми секретами успіху, відмовилася від "менторської" літератури. Занадто багато вже в Мережі персонажів, які транслюють "успішний успіх", а по факту не можуть похвастатися справжніми досягненнями. Але книга "Тренер на трильйон. Правила лідерства Білла Кемпбелла з Кремнієвої долини" неочікувано порадувала. Це історія не про менторство, а про тренерство — коли від слів, засукавши рукава, переходять безпосередньо до клопіткої роботи.

 І далі ви зрозумієте, чому книга надихає.

тренер на трильйон книга

Хто такий Білл Кемпбелл і про що книга

Білл Кемпбелл — колишній університетський футболіст і футбольний тренер, проте в історію він увійшов як ментор для провідних бізнесменів нашої епохи, яким, власне, і допоміг будувати їхні імперії.

Чому "Тренер на трильйон"? Білл сприяв створенню понад трильйона доларів ринкової вартості. Погодьтесь, вражає! Білл випередив свій час. Однак його колеги і підопічні вважають, що його поради дали б плоди у будь-яку епоху.

Найкраще про впливовість Білла розкаже його послужний список.

-    Вище керівництво Google;
-    Стів Джобс в Apple;
-    Бред Сміт з Intuit;
-    Джон Гонагоу з eBay;
-    Дік Костоло з Twitter;
-    Шеріл Сандберг з Facebook та багато інших

тренер на трильйон книга

Книга, над якою працювали Ерік Шмідт, Джонатан Розенберг і Алан Ігл, створена на основі інтерв’ю більш ніж із вісімдесятьма людьми, які знали й любили Білла Кемпбелла.

Це справжня програма, у якій автори розповідають, ЧОГО і ЯК він навчав: як він завойовував довіру людей, як формував команди, як проводив службові наради і працював з кожним індивідуально, — все це описано в принципах роботи тренера та ілюструється історіями від найбільш потужних компаній і людей, які мали змогу отримати знання і перейняти досвід від Білла Кемпбелла.

тренер на трильйон книга

Кому читати

  • В першу чергу, менеджерам і керівникам компаній, які хочуть розвиватися і мають високі амбіції. Ця книга — посібник, що допоможе побудувати продуктивні команди за рахунок особистісного зростання і прогресувати як компанія.

  • Усім, хто хоче стати справжнім професіоналом у своїй справі, а також — розвиватися як особистість і виховати у собі лідерські якості.

Для мене як про людину, у якої хочеться вчитися, багато говорять наступні характеристики друзів та знайомих Білла Кемпбелла.

***

"Білл Кемпбелл був відомий багато чим, але, можливо, найвизначнішою з його особливостей, його візитівкою, були обійми. Він обіймав усіх".

***

"Він завжди був готовий поговорити з друзями, сусідами, колегами, з батьками зі школи своїх дітей; обіймав їх, слухав їхні розповіді про поточні події і зазвичай розповідав якусь історію, що допомагала їм поглянути на щось у контексті, до чогось додуматися чи ухвалити рішення".

***

"Білл якимось робом знаходив час для кожного з нас. У його добі, як і в нас усіх, було 24 години, та він якось знаходив нас, щоб неодмінно побути поруч із усіма з цього списку. Білла не обходило, яке місце у списку друзів ви займаєте. Він завжди був поруч із вами, незалежно від обставин".

тренер на трильйон книга

5 причин, чому "Тренер на трильйон. Правила лідерства Білла Кемпбелла з кремнієвої долини" варто читати усім, хто хоче стати успішним – не тільки в бізнесі. 

Наступні 5 причин прочитати книгу — замість висновку.

Вчитися краще на чужих помилках і досвіді. У книзі систематизовано знання, якими щедро ділився Білл Кемпбелл, на основі історій його співпраці з відомими людьми. Це значно спрощує процес отримання знань, оскільки вони вже зібрані у одному місці і апробовані тисячами людей.

Менеджером робить посада. Лідером роблять люди. Вам точно слід прочитати книгу, якщо ви хочете стати справжнім лідером, і не обов’язково в бізнесі — в будь-якому колективі, серед однодумців. У вашому арсеналі з’являться всі необхідні механізми та інструменти для цього.

-  Головне у грошах — не гроші. Завдяки книзі, ви упевнитесь в наступному: добра оплата праці людей демонструє любов і повагу до них і міцно прив’язує їх до цілей компанії. Якщо вам потрібні лояльні, надійні люди, з якими ви будете йти нових висот, ви дізнаєтесь, як це зробити.

- Перемагати правильно . Ми всі хочемо отримати максимальні здобутки, які перевершать усі наші зусилля. Дехто у цій гонці йде на нечесні маніпуляції і компроміси з совістю. Але Білл Кемпбелл радить наступне: "Прагніть до перемог, але завжди перемагайте правильно, за допомогою самовіддачі, командної роботи і сумлінності". У книзі ви отримаєте відповіді, як досягти задуманого.

- Не скупіться на час, зв’язки та інші ресурси. Принципи Білла включають багато загальнолюдських цінностей, які дехто може назвати слабкістю, однак це те, у чому криється секрет успіху. Вам варто прочитати цю книгу, якщо ви бажаєте зрозуміти, що чуйність, небайдужість і щирість — не перепона, а допоміжний засіб на шляху до високих цілей.

тренер на трильйон книга

Де купити

Також дивіться матеріал про книги для літньої відпустки .