"Дякую за життя" — стартує флешмоб вдячності тим, хто рятує життя

"Дякую за життя" — стартує флешмоб вдячності тим, хто рятує життя

3 квітня у соціальних мережах планується старт проєкту "Дякую за життя" — флешмобу історій про медичних працівників. Дізнайтесь всі деталі на HOCHU.ua.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Ціль проекту, організованого агентством "Здорові комунікації" та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ): подякувати тим, хто рятує життя українців у надзвичайних ситуаціях і кожний день.

Під хештегом #дякуюлікарю учасники діляться тим, як "люди в білому" стали для них рятівниками, опорою чи прикладом.

флешмоб дякую лікарю

Цей проект відображення ставлення та бачення того неоціненного, що кожного дня роблять лікарі, щоб захистити нас. За те добро, що вони продукують у світі, щоб простягнути всім нам руку допомоги. Це моя позиція в той час, коли багато хто їх недооцінює та критикує, а вони все одно готові стояти на стражі нашого життя. Заради нас самих. Навіть тоді, коли ми самі зраджуємо собі та своєму здоров’ю.

— розповідає Наталія Тулінова, засновниця "Здорових комунікацій".

флешмоб дякую лікарю

Першими героями флешмобу стануть зірки шоу-бізнесу, лідери громадської думки, засновники благодійних фондів, представники громадського та бізнес сектору.

Щоб приєднатись до флешмобу, достатньо поширити відео-звернення або текстовий допис з подякою медичному працівнику у Facebook або Instagram із використанням хештегу #дякуюлікарю.

Ваше "дякую" має більше значення, ніж ви думаєте.

Бережіть себе: лишайтеся вдома, дотримуйтеся правил гігієни та звертайтеся до лікаря при перших симптомах!

Подписаться Подписаться

сейчас читают

Последние новости