Лікарі — герої нашого часу: соціальна кампанія на замовлення Бердянського територіального медичного об’єднання (ВІДЕО)

Лікарі — герої нашого часу: соціальна кампанія на замовлення Бердянського територіального медичного об’єднання (ВІДЕО)

Запустилась друга хвиля соціальної кампанії "Залишайтесь вдома. Залишайтесь людьми", присвяченої лікарям. Як ми можемо допомогти героям нашого часу — читайте в матеріалі!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Ми не бачимо вірус, але бачимо тих людей, які з ним щодня воюють: ризикують власним здорв'ям та життям, не бачать рідних та цілодобово працюють в масках і захисних костюмах.

Мета соціальної кампанії "Залишайтесь вдома. Залишайтесь людьми" — спонукати людей із вдячністю та повагою ставитися до відданої праці лікарів, які щодня рятують пацієнтів від COVID-19, ризикуючи власним життям.

Як ми можемо допомогти лікарям? Залишатись вдома, щоб не ризикувати ані своїм здоров'ям, ані здоров'ям тих, хто нас оточує.

Лікарі — герої нашого часу: соціальна кампанія на замовлення Бердянського територіального медичного об’єднання (ВІДЕО) - фото №1

Допомагати людям — це те, що ми вміємо та любимо, хоч зараз і відчуваємо себе на полі бою. Гадаю, що будь-якому лікарю чи санітару буде значно приємніше, коли люди не супроводжуватимуть їх оплесками, коли ті йдуть на роботу, а залишатимуться вдома та намагатимуться допомогти не лише собі, а й медикам.

— зазначає директор та головний лікар Бердянського територіального медичного об’єднання.

Лікарі — герої нашого часу: соціальна кампанія на замовлення Бердянського територіального медичного об’єднання (ВІДЕО) - фото №2

Цілодобові чергування, тотальна втома, нестача захисту та можливість наразити на небезпеку своїх близьких — все це про медиків. 

Лікарі стали живим щитом, який вже не один місяць тримає важкий коронавірусний удар. Чи розраховують вони на щось? Звичайно! Але не на мільйони чи лайки. Кожен з них скромно й тихо очікує на… людяність. Це відео приречене сказати "Дякуємо!" в цей непростий час. 

Проєкт створено креативним агентством Green Penguin за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) на замовлення Бердянського територіального медичного об’єднання.

Читать также: Победа над COVID-19 не за горами? Ученые нашли антитело, блокирующее коронавирус

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости