Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ оголосив цьогорічних учасників

Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ оголосив цьогорічних учасників

Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ — захід, що побудований на історичній спадщині Чернівців та його мешканців. Метою фестивалю є повернення Чернівців на культурну мапу Європи. 

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

ХІ Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ відбудеться з 4 по 6 вересня 2020 року у Чернівцях. 

Вхід на всі події вільний. Заходи супроводжуватимуться перекладом німецькою та українською мовами, а фокусна тема цьогорічного фестивалю — "Слідами Целана".

У програмі заходу: поетичні читання, дискусії та презентації нових книжок, які побачать світ у видавництві "Меридіану" спеціально до фестивалю. Серед них — поетичні збірки "Naked One" Юрія Іздрика й "За такі гріхи Бог ще подякує" Тані Малярчук, а також прозові — "малий український роман" Андрія Любки й "Порт Житана" Олеся Ільченка.

Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ оголосив цьогорічних учасників - фото №1

Через пандемію та карантин, ми змінили концепцію фестивалю з проведення подій у місцях, пов'язаних із життям і творчістю Пауля Целана, на безпечний для нашої аудиторії формат. Тож тепер проведемо заходи у Літньому театрі в парку імені Т. Шевченка та у Центральному Палаці культури (ІІІ поверх), щоб розсадити публіку на безпечній відстані й, звичайно, під час подій дотримуватимемося усіх вимог щодо проведення заходів в умовах карантину. Для гостей фестивалю ми все ж організуємо серію екскурсій целанівськими Чернівцями.

— розповідає директорка Євгенія Лопата.

Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ оголосив цьогорічних учасників - фото №2

Учасниками цьогорічного MERIDIAN CZERNOWITZ стануть близько 20 митців із 5 країн. Зокрема: Маттіас Бут, Нора Боссонг, Ульріке Альмут Зандіг (Німеччина); Ріхард Валл (Австрія); Інгрід Фіхтнер, Рольф Германн (Швейцарія); Тал Нітзан (Ізраїль). Із українських авторів на фестивалі виступлять: Юрій Андрухович, Таня Малярчук, Сергій Жадан, Софія Андрухович, Андрій Любка, Юрій Іздрик, Петро Рихло, Марк Бєлорусець, Олександр Бойченко, Броніслав Тутельман.

Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ оголосив цьогорічних учасників - фото №3

Фестиваль відбувається у рамках проєкту "Пауль Целан 100. Меридіан великого майстра німецької мови: Чернівці-Париж-Вічність" за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини в рамках програми "Розбудова співпраці з громадянськими суспільствами у країнах Східного партнерства та в Росії" в кооперації зі спілкою Freie Ukraine Braunschweig e.V. 

Також вам буде цікаво: Серпень 2020, або Не проспи літо: кращі концерти місяця.

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости