Главный санврач Украины заболел коронавирусом через 2 недели после вакцинации

Главный санврач Украины заболел коронавирусом через 2 недели после вакцинации

Главный санитарный врач Украины Виктор Ляшко находится на больничном, так как у него диагностировали коронавирус. Подробности о состоянии медика читайте далее в нашем материале.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Недавно Виктор Ляшко в одном из интервью опроверг слухи о том, что в Украине третья волна пандемии коронавируса (COVID-19). На самом деле продолжается вторая. Но от этого легче не становится, поскольку регулярно появляются новости об увеличившемся числе заболевших.

Заболел и сам Виктор Ляшко, главный санитарный врач Украины, который недавно вакцинировался.

виктор ляшко коронавирус

О своем самочувствии, протекании болезни и чтобы избежать спекуляций, Виктор Ляшко в Facebook опубликовал исчерпывающий текст. 

Виктор Ляшко
Виктор Ляшко
Главный санврач Украины
 

Отримав позитивний ПЛР на ковід Потрапив у той період, коли імунітет від щеплення ще не повністю сформований. Як показує аналіз даних клінічних досліджень, ефективність вакцини після одноразової стандартної дози становить 76% з 22 по 90 день. Рівень антитіл зберігається протягом цього періоду з мінімальним зниженням. У мене був лише 13 день після щеплення, коли з’явились симптоми, тому зрада відміняється. Але я впевнений, що саме завдяки вакцинації перебіг хвороби пройде без ускладнень і незабаром зможу повернутися до роботи!

Окремо хочу зазначити, що всі вакцини проти COVID-19, у першу чергу розроблені та протестовані на полегшення перебігу хвороби без ускладнень для здоров’я. І ще раз наголошую. Якщо є симптоми, звертайтесь до лікаря та проводьте діагностику. Вчасно встановлений діагноз - запорука стримання поширення коронавірусної хвороби.

Наразі перебуваю на лікарняному до:
1) відсутності клінічних проявів гострого респіраторного захворювання протягом 3 днів рахуючи з 10 дня від дати появи симптомів без лабораторного обстеження;
2) відсутності клінічних проявів гострого респіраторного захворювання протягом 3 днів рахуючи з 10 дня від дати взяття матеріалу (при позитивному результаті на COVID-19 методом ПЛР) без лабораторного обстеження;
3) відсутності клінічних проявів гострого респіраторного захворювання, за умови отримання одного негативного результату тестування методом ПЛР.

 

Мы продолжаем следить за новостями по теме.

Напомним, Израиль стал первой в мире страной, победившей коронавирус.

Фото: соцсети, открытые источники в Сети

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости