Ведуча ICTV Юлія Зорій взяла участь у кампанії проти гендерних стереотипів

Ведуча ICTV Юлія Зорій взяла участь у кампанії проти гендерних стереотипів

Юлія Зорій, ведуча проекту "Ранок у великому місті" на ICTV, приєдналася до соціальної кампанії, покликаної боротися з гендерними стереотипами. Подробиці по темі читайте в нашому матеріалі.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов
Related video

Ідея реалізації проекту виникла після опитування 175 підлітків у віці 13-19 років з 25 міст України. З опитаної молоді 66,3% відчували до себе гендерно упереджене ставлення, 47,3 стикалися з дискримінацією в різних формах, при цьому 53% українських тінейджерів хотіли б вивчати питання гендерної рівності та навчитися розпізнавати та розвінчувати гендерні стереотипи.

Очільниця Представництва ООН Жінки в Україні Еріка Квапілова зазначила наступне:

юлия зорий равенство

Внаслідок глибоко укорінених стереотипів і патріархальних норм, які все ще дуже поширені, жінки та дівчата змушені відмовлятися від повноцінної самореалізації. Для їх подолання потрібен час і цілеспрямовані дії. Зміни не настануть за один день, але крок за кроком вони відбудуться,

Ведуча ICTV розбила міф про те, що для жінки головне  вдало вийти заміж. 

юлия зорий

А "вдало" — це як? Не б’є і не п’є — це вдало? Чи не п’є, але б’є іноді, не сильно — це вдало? Чи любить, але не підтримує ні в чому — це вдало вийти заміж? Для жінки головне — бути щасливою. І докласти максимум зусиль для цього. Бути впевненою у собі, у своїх силах і реалізованою у тих сферах життя, які для неї важливі. Бути цінною для себе. Заміж і стосунки — це не самоціль за будь яку ціну. Це свідомий вибір. Вибір, який робить її життя ще кращим,  

— наголосила Юлія Зорій. 

Про кампанію:

Кампанія реалізовується командою Biasless — освітньої платформою, метою якої є боротьба з гендерними стереотипами, і проходить в рамках програми "ЄС за гендерну рівність: разом проти гендерних стереотипів і гендерно-обумовленого насильства", яка фінансується Європейським Союзом та реалізується спільно зі структурою "ООН Жінки" і ЮНФПА.

Відео Юлі Зорій по темі в Інстаграм: 

 


Також дивіться плейлист Юлії Зорій з улюбленими треками.

Фото: пресслужба

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости