Сергей Притула покидает "Голос": заявления политика и партии

Сергей Притула покидает "Голос": заявления политика и партии

Одна из самых обсуждаемых тем дня — уход Сергея Притулы из партии "Голос". Комментарий политика и партии по теме читайте в нашем материале.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Сегодня, 7 июня, на своей странице в Facebook 39-летний Сергей Притула сделал официальное заявление: он покидает партию "Голос", с которой пополнил ряды политических деятелей Украины.

Но при этом он не уходит из политики, а интригует переменами и также намекает на то, что отношения с новым руководством партии у него не заладились. Напомним, с марта 2020 года партию "Голос" возглавляет Кира Рудык, которая сменила в качестве руководителя Святослава Вакарчука.

сергей притула покидает голос

Далее публикуем заявление Сергея Притулы без изменений.

Сергей Притула
Сергей Притула
политик, шоумен
 

2 роки тому, 8 червня 2019 року, я оголосив про приєднання до команди "Голосу" перед минулими парламентськими виборами. Це було свідоме та зважене рішення. Мені подобалась команда людей, яка зібралась під новим політичним брендом, цінності, навколо яких об’єднались ці люди, та мета, яку ми спільно перед собою поставили. Не знаю, як би склалась історія партії, якби минулого року її не полишив би засновник. Проте, станом на сьогодні, 7 червня 2021 року, я оголошую про свій вихід з партії "Голос". Наголошую на тому, що я не йду з політики. Я йду з партії, яка, не в останню чергу завдяки діям нового керівництва, віддалилась від наших початкових засад настільки далеко, що можна констатувати точку неповернення.

Я до останнього вірив у можливість цивілізованого діалогу та реанімації партії, за яку на парламентських виборах віддали свої голоси понад 850 000 українців. Але діалогу не вийшло і тепер мною керує лише одне бажання: відвести негатив від тих команд "Голосу" у регіонах, які 2 роки щиро та віддано працювали для людей, а зараз стали заручниками ситуації, коли партійні "верхи" не чують "низів", і ця глухота призводить до критики усіх без винятку членів команд "Голосу" по всій Україні. Обласні та міські осередки не повинні відповідати перед суспільством за вчинки партійного керівництва. І, на мою думку, єдино правильним рішенням є максимально дистанціюватись від цього керівництва.

А нам, друзі, своє робить! Тим, хто і далі горить бажанням робити щось хороше для Держави і своїх громад, а не для невеликої купки людей з партійною печаткою в руках, я маю що запропонувати. Депутатам місцевих рад бажаю сумлінно допрацювати свою каденцію у своїх містах та ОТГ. Люди Вас обрали не стільки через вашу партійну приналежність, а тому, що Ви маєте відповідну репутацію та авторитет у своїх громадах! Тож, відпрацюйте цей кредит довіри і заручіться підтримкою людей на наступні вибори. Усім, хто віддавав свої голоси за "Голос" на парламентських та місцевих виборах – щира подяка! Це був правильний вибір.

Так, дійсно, перевірку владою пройшли не усі. Подібні "трафунки" мали місце у історії будь-якої партії. Але у випадку, коли хтось із депутатів, з часом, забуває про передвиборчі обіцянки і починає голосувати у розріз із бажанням своїх виборців, то саме тут і повинна проявитись позиція керівництва партії: очистити партійні ряди, розпочати процедуру застосування імперативного мандату, публічно засудити дії депутата тощо. Але відсутність будь-яких реакцій керівництва партії на "зашкварні" голосування своїх депутатів на будь-якому рівні, означає не лише толерування, але й погодження такої поведінки. Ба більше, партійні ряди почали очищати від тих, хто піддав критиці недобропорядних персонажів із "Голосу". А це ще раз дає мені підстави чітко артикулювати, що з такими "функціонерами" мені не по дорозі. І, надалі, супутників по тернистих шляхах української політики я обиратиму обачніше. Про свої наступні плани у політичній царині я, в обов’язковому порядку, повідомлю на своїх офіційних ресурсах! Дякую за увагу і за підтримку!

 

Также на  заявление Сергея Притулы отреагировали в партии "Голос". Руководство "Голоса" сообщило, что ждет от политика письменного заявления, как это положено по уставу партии. Об этом говорится в заявлении на сайте политсилы.

Заявление партии "Голос"
Заявление партии
 
 

Сьогодні Сергій Притула заявив, що залишає партію "Голос". Щоб уникнути спекуляцій, партія "Голос" повідомляє. Ми не здивовані тим, що особисті амбіції Сергія Притули і бажання отримати керівні посади будь-якою ціною взяли гору над спільною ціллю – побудувати велику ліберальну партію в України та спільно втілювати всі програмні обіцянки, задекларовані протягом двох виборчих кампаній, у тому числі і паном Сергієм. Але ми вітаємо Сергія Притулу з тим, що він зрештою визначився зі своїми політичними планами. Бажаємо йому удачі в побудові власного політичного проекту, за який він, вочевидь, візьметься, а також у кар'єрі у шоу-бізнесі, яку він успішно продовжує.

Оголошення про вихід з партії вимагає письмової заяви, тож ми чекаємо на письмову заяву Сергія Притули про вихід. Те саме стосується тих, хто захоче долучитися до нього, бо сидіти на двох стільцях, по-перше, незручно, а, по-друге, безвідповідально. Бажання окремих партійців "Голосу" відмовитися від програмних засад, ліберальної ідеології, обіцянок, даних під час виборів, і йти своїм політичним шляхом жодним чином не зупиняє процес розбудови ліберальної партії, якою є "Голос". Попереду багато роботи, і партія "Голос" чітко усвідомлює, що її місія – це зміни в Україні. Країні потрібно йти шляхом системних реформ в економіці, забезпечити масову вакцинацію, реформувати армію та суд, будувати нову коаліцію проти Росії. Слава Україні!

 

Мы продолжаем следить за обновлениями по теме.

Напомним, недавно Сергей Притула стал отцом в третий раз.

Фото: соцсети, открытые источники в Сети

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости