Сурогатне материнство: в чому популярність і чому жінки все частіше задумуються про цю "професію"?

Сурогатне материнство: в чому популярність і чому жінки все частіше задумуються про цю "професію"?

Сурогатне материнство викликає неоднозначні відчуття, правда? Насправді все дуже однозначно і просто. Сурогатне материнство — це форма допомоги в боротьбі з безпліддям. То чому б і вам не допомогти? Тим паче, що зараз бути сурогатною мамою — це популярно, в тренді і вже навіть стало професією, дуже прибутковою професією.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Якщо не вірите, то відкрийте Ютуб, скільки відео з українськими сурогатними матерями вийшло за останній час, і як відверто про це говорять. Наразі можна заробити до 900 000 тис гривень за таку допомогу. Це надзвичайно кругла сума, яка надасть Вам змогу забезпечити себе необхіднім рухомим і нерухомим майном.

А зараз давайте прокоментуємо усі "важкі" моменти, пов'язані з сурогатним материнством. Ми поговорили з експертом відбору сурогатних мам з найвідомішої української клініки сурогатного материнства BioTexCom. Для простоти і наглядності відповімо у вигляді тез: правда чи міф.

сурогатне материнство

Міф: "Сурогатна мама продає свою дитину".

Правда: "Сурогатна мама виношує чужу дитину". Таким чином, сурогатна мама виношує маля, яке не має з нею ніякої генетичної спорідненості, щоб потім передати його генетичним батькам.

Міф: "Реєстрація дитини від сурогатної мами — це довгий процес".

Правда: "Реєстрація такої дитини відбувається юридично просто і ефективно". З самого початку підписується стандартний контракт, який регулює усі деталі.

Міф: "Дитина може бути схожа на сурогатну маму".

Правда: "Дитина буде схожа на своїх генетичних батьків".

Міф: "Після народження дитини сурогатна мама може годувати маля, яке вона виносила".

Правда: "Вона не тільки не зможе годувати дитину, але й не буде мати візуального контакту з нею". Після народження  дитина відправляється у спеціальне відділення, де вона буде знаходитися з іншими такими ж дітками в очікуванні батьків -іноземців.

Міф: "Сурогатною мамою може стати будь-яка жінка".

Правда: "Сурогатною мамою може стати тільки здорова жінка, у якої вже є власні діти або  хоча б одна дитина". І це, мабуть, єдиний пункт, де вам варто задуматися над тим, наскільки ви здорові.

Двократна сурогатна мама з передачі "Супермама" Катя розповідає, що сурогатних мам "сканують, як роботів". І якщо є хоча б якісь проблеми зі здоров'ям, таку жінку в програму не візьмуть. Також вона каже, що стати сурогатною мамою не так вже і просто, бо у програмі ретельний відбір і там працюють психологи, які визначають готовність жінки до такого досвіду. Досвідчена сурогатна мама детально описує усі вимоги до сурогатних матерів: повноцінне харчування, відсутність шкідливих звичок.

Міф: "Сурогатна мама покинута напризволяще".

Правда: "У сурогатних мам є куратори, до яких вони завжди можуть звернутися".

Якщо вас зацікавила ця професія, зверніться до наших кураторів, вони допоможуть вам зробити правильний вибір:

https://biotexcom.com.ua/uk/

Для участі в програмі необхідно заповнити анкету на сайті.

Контактні телефони: +38 (095) 423-16-69, +38 (097) 139-84-86

Реклама

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости