Схвалено викладачами: як знайти якісні та корисні додатки для дітей у Google Play

Важно знать
Анна Мисюк

Анна Мисюк

Журналист

У світі сучасних технологій батькам важко знайти насправді корисний та якісний контент, який би допомагав їх дітям проводити час з користю. Сьогодні Google полегшує пошук корисних додатків завдяки новій вкладці "Для дітей" в Google Play, наповненої програмами, які "схвалені викладачами". Детальніше — у нашому матеріалі.

Google Play представив підбірку корисних та якісних додатків для дітей, які не тільки розважають, а й розвивають.

Фахівці компанії об’єдналися з експертами та викладачами з різних країн, зокрема Джо Блаттом (Гарвардська вища школа освіти) та доктором Сандрою Калверт (Джорджтаунський університет), щоб створити контент, призначений для дітей.

Related video

Тепер програми, які були оцінені викладачами та відповідають стандартам якості, отримують позначку "Схвалено викладачами".

Схвалено викладачами: як знайти якісні та корисні додатки для дітей у Google Play - фото №1

Викладачі оцінюють додатки за наступними факторами — відповідність віку, якість досвіду, збагачення знань та захопливість. Також в описі програм є інформація про те, чому той чи інший додаток отримав високу оцінку: це допомагає батькам визначити, чи підходить цей додаток для їхньої дитини.

Як знайти програми "схвалені викладачами" у Google Play

Все просто. Щоразу, коли батьки здійснюють пошук у магазині Google Play, вони можуть побачити біля тих чи інших додатків значок "Схвалено викладачами", який говорить про те, що вони були високо оцінені експертами.

Існує ще легший спосіб. Можна просто перейти на вкладку  "Для дітей" , де зібрані усі ігри та додатки, що схваленні фахівцями.

Схвалено викладачами: як знайти якісні та корисні додатки для дітей у Google Play - фото №2

Нова вкладка "Для дітей" з додатками, які "Схвалені викладачами", з’явиться в Україні на Google Play протягом найближчих кількох днів.

Не пропустіть: в Україні запускають електронні лікарняні — як їх отримати та коли вони почнуть діяти. 

Фото: відкриті джерела Мережі