Інститут когнітивного моделювання запустив Viber-стікерпак "Твоя підтримка" у спільноті "Психологічна підтримка"

Важно знать
HOCHU.ua

HOCHU.ua

Редакция

Інститут когнітивного моделювання за підтримки Viber розробив тематичний стікерпак "Твоя підтримка", який допоможе підтримати близьку людину в складній ситуації.
 
Як зазначають у соціальних мережах ІКМ, для того, щоб підняти настрій, іноді достатньо одного вчасно надісланого повідомлення. Саме тому у стікерпаку представлені фрази, які підтримують, надихають та мотивують: "Я поруч", "Ти зможеш все", "Видихай" тощо.

Також представники Інституту когнітивного моделювання зазначають, що завдяки стікерпаку кількість підписників у Viber-спільноті "Психологічна підтримка" за 2 тижні зросла вдвічі — з 50 до 108 тис.

вайбер твоя підтримка
Related video

Завантажити стікери можна безкоштовно за цим посиланням: https://stickers.viber.com/pages/mentalhealth .

"Психологічна підтримка" — це Viber-спільнота, в якій публікують корисну інформацію для покращення психічного здоров’я. На каналі, зокрема, розповідають, де можна отримати безкоштовні консультації психологів та що робити для самостійного покращення емоційного стану.

УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ:

Інститут когнітивного моделювання здійснює комунікаційний супровід Мінцифри. У партнерстві з Facebook спільною інформаційною кампанією щодо пандемії коронавірусу було охоплено 15 млн українців, а у співпраці з Google — 6,7 млн. ІКМ створив найбільшу в Україні спільноту у Viber і Telegram "Коронавірус_інфо". Також Інститут запустив національну платформу безкоштовної психологічної підтримки "Розкажи мені" та онлайн-щоденник "Мені здається", де постраждалі від домашнього насильства можуть розповісти свою історію анонімно.