YouTube Shorts: популярний відеохостинг оголосив про запуск бета-версії в Україні

YouTube Shorts: популярний відеохостинг оголосив про запуск бета-версії в Україні

Сьогодні, 14 липня, YouTube оголосив про запуск бета-версії YouTube Shorts в Україні. Цей інструмент дозволяє знімати яскраві короткі відео на смартфон і відразу публікувати їх. Більше детальної інформації — в нашому матеріалі.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Отже, минулого року популярний відеохостинг почав тестувати функцію в Індії та США, і авторам дуже сподобався цей формат. Відтоді була запущена бета-версія ще в 26 країнах і зараз розробники представляють бета-версію у понад 100 країнах світу, де доступний YouTube, зокрема і в Україні.

Створювати короткі відео повинно бути просто і захопливо. Незважаючи на те, що короткі відеоролики вже можна було переглядати на платформі, користувачі у всьому світі вперше зможуть отримати доступ до інструментів створення, зокрема можна буде знімати кілька уривків і об'єднувати їх в один ролик, записувати відео з музикою і змінювати швидкість запису. Щоб створити відео YouTube Shorts, на мобільному пристрої ввійдіть на YouTube, натисніть значок  "плюс" в нижній частині екрана, а потім  "Створити коротке відео".

короткометражки ютуб

Користувачі також зможуть робити семпли аудіо з мільярдів звичайних роликів на YouTube. Це допоможе вдихнути нове життя в контент улюблених авторів і залучити до нього додаткову аудиторію. Реакції на жарти, новий погляд на комедійні скетчі, готування за останніми рецептами — це лише кілька прикладів роликів, які можна створювати таким чином. При цьому автори самостійно вирішують, чи можуть інші користувачі використовувати контент з їхніх довгих відео.

Нещодавно було додано ще більше функцій. Тепер автори і виконавці можуть:

  • додавати текст в певні частини відео;
  • робити семпли аудіо з інших роликів Shorts, обробляти такі уривки і вставляти їх в свої короткі відео;
  • додавати автоматичні субтитри;
  • записувати ролики тривалістю до 60 секунд безпосередньо в інструменті YouTube Shorts;
  • додавати до коротких відео уривки, збережені в галереї телефону;
  • накладати базові фільтри для корекції кольору. Скоро ми додамо і інші фільтри.
ютуб короткометражки

YouTube працює разом із музичними партнерами, щоб автори та виконавці мали багатий вибір пісень для використання у своїх коротких відео. Під час глобального запуску бета-версії у вас буде доступ до мільйонів пісень та музичних каталогів від понад 250 лейблів та видавців по всьому світу, зокрема лейблів та видавничих компаній Universal Music Group, Sony Music Entertainment та Sony Music Publishing, Warner Music Група і Warner Chappell Music, Believe, Merlin, Since Music, Beggars, Kobalt та багато інших.

Під час запуску Shorts в нових країнах фонотека буде поповнюватися. Також планується залучення до співпраці ще більше музичних партнерів.

короткометражки ютуб
 

Зручний перегляд коротких відео на YouTube

Знаходити і дивитися короткі ролики також має бути просто і зручно. Розробники додали спеціальний розділ для таких відео на головній сторінці YouTube і створили вкладку Shorts в мобільній версії. Ще запустили окремий програвач для коротких роликів, який дозволяє легко переходити від одного відео до іншого.

Сьогодні у всьому світі кількість щоденних переглядів YouTube Shorts перевищує 6,5 мільярдів.

Розробники прагнуть до того, щоб короткі відео стали невід'ємною частиною звичного вам YouTube. Наприклад, якщо вас зацікавила композиція, уривок якої ви почули в короткому відео, ви можете швидко перейти до її повної версії, подивитися музичний кліп і дізнатися більше про виконавця, не залишаючи YouTube. Або якщо вам подобається пісня відомого артиста, ви можете без зайвих зусиль зняти коротке відео з нею. Для цього достатньо натиснути кнопку створення контенту в ролику виконавця. Ви також можете подивитися, в яких коротких відео зустрічається трек.

Чим частіше користувачі будуть створювати і дивитися короткі відео, тим краще система стане розпізнавати і просувати їх. Це допоможе глядачам швидше знаходити новий контент улюблених авторів і залишатися в курсі всіх трендів.

ютуб короткометражки

Підтримка авторів коротких відео

Завдяки YouTube ціле покоління авторів може заробляти на своїй творчості і бути частиною медіабізнесу. Наприклад, за останні три роки було виплачено авторам, виконавцям і медіакомпаніям понад 30 мільярдів доларів США.

Оскільки Shorts — це новий спосіб перегляду та створення контенту на YouTube, компанія шукає різні способи монетизації коротких відео та винагородження авторів за їхній контент. Зокрема, нещодавно розробники розповіли про програму YouTube Shorts Fund — фонд у розмірі 100 мільйонів доларів США, який впродовж двох років буде розподілятися серед авторів, які публікують короткі відео. 

Функція Shorts (бета) буде запущена в Україні сьогодні, 14 липня, і стане доступною всім користувачам впродовж декількох тижнів. Історія формату Shorts на YouTube тільки починається, пробуйте нову функцію та діліться своєю думкою. 

Про Alphabet Inc.

Ларрі Пейдж і Сергій Брін заснували компанію Google у вересні 1998 року. Сьогодні в компанії працює понад 50 000 співробітників по всьому світу, і Google пропонує широкий спектр продуктів і платформ, таких як Пошук, Карти, AdWords, Gmail, Android, Chrome і YouTube.

У жовтні 2015 компанія Google увійшла до складу холдингової компанії Alphabet. 

Фото: depositphotos.com

Читайте также: Готуємо разом з Google: ТОП кулінарних запитів українців + корисні інструменти, які допоможуть на кухні

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости