"УніверCheck": Олександр Педан з донькою готують відео-гайд по найбільших університетах країни

"УніверCheck": Олександр Педан з донькою готують відео-гайд по найбільших університетах країни

Стало відомо, що в Україні з'явиться відео-гайд по найбільших університетах країни. Всі деталі вже у нашому матеріалі.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Аби допомогти майбутнім абітурієнтам, учням 9-11 класів, знайти "свій" навчальний заклад та професію для майбутнього і місто для свого майбутнього в Україні, Олександр та Лера Педан розпочинають новий Youtube-проєкт "УніверCheck".

Олександр Педан, телеведучий та ідейний натхненник проєкту, так коментує новину:

педан и лера

Цього року моя донька Лера перейшла в 11 клас. Тож має визначитися, де навчатися та яку професію обрати. На власному досвіді я можу сказати, що це дуже складно. Ми побачили, що в Україні багато великих міст, в яких дуже багато університетів та ще більше спеціальностей. І про них дуже мало актуальної інформації  - лише з офіційних сайтів та відгуків у мережі. Виходячи з цієї проблеми  прийшла ідея про створення проєкту. Я щасливий, що за допомогою "УніверCheck" ми покажемо українським школярам та їх батькам, які університети є в наших містах, чим вони відрізняються та перспективи навчання і професійного розвитку для молоді в Україні.

У новому youtube тревел-шоу глядачі побачать університети з 10 міст: 

  • Київ 
  • Суми 
  • Харків 
  • Дніпро 
  • Полтава 
  • Одеса
  • Рівне 
  • Чернівці 
  • Львів 
  • 10-те місто обговорюється

Лера Педан каже, що хоче сама подивитися на університети та показати всім абітурієнтам, які можливості для навчання є в Україні, де мешкають студенти, як розважаються, які особливості українських міст. 

педан лера

У школах немає профорієнтації. На мою думку, це проблема нинішньої освіти. Нині, щоб визначитися з професією та університетом, потрібно поїхати в турне всією країною. Багато школярів та їх батьки просто не мають такої можливості. Я хочу побачити все на власні очі та показати іншим. Впевнена, наше шоу допоможе і мені, і абітурієнтам України зробити свій вибір у майбутньому,

— каже Лера Педан.

Університет у кожному місті та студентів для участі в зйомках  команда проекту "УніверCheck" обиратиме за результатами анкетування та відео-візитки. 

Прочитати детальні умови та заповнити анкету можна за цим посиланням до 30 вересня. 

Проект створено за підтримки Американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Фото: пресслужба

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости