З'явилася онлайн-гра, що вчить пити алкоголь відповідально: час перевірити свої знання!

З'явилася онлайн-гра, що вчить пити алкоголь відповідально: час перевірити свої знання!

У мережі з'явилася онлайн-гра, що вчить пити алкоголь відповідально. Більше деталей про креативну новину читайте далі у нашому матеріалі.

Оценка
- 4.83 из 5 возможных на основе 6 голосов

"Cyber Олімп" — унікальна діджитал-гра, покликана формувати культуру відповідального споживання алкогольних напоїв. За задумом компаній, проєкт має спростовувати популярні фейки про дію алкоголю на людину.

Освітня гра була створена в співпраці міжнародних алкогольних компаній в межах їх глобальної стратегії з відповідального споживання алкоголю.

Cyber Олімп

Зважаючи на те, що за останніми дослідженнями 66% українців вживають алкогольні напої, такий освітній проєкт стає особливо актуальним.

Небанальний формат подання інформації, на думку ініціаторів проєкту, має сприяти спростуванню хибних уявлень про те, як наше тіло реагує на алкоголь. 

Cyber Олімп

Гравцям "Cyber Олімп" пропонують уявити себе жителями футуристичного міста. Розробники створили окремий світ із кібервайбом, монстрами й чарівними артефактами, які можна здобути під час змагання з підступними богами Олімпу. Що більше достовірної інформації про алкоголь знає гравець, то швидше він потрапить на священну гору міфічних небожителів.

Cyber Олімп

Зіграти в "Cyber Олімп" може кожен охочий — цікава гра у вільному доступі за лінком drink-right.com.ua

* Розробкою гри займалася креативна агенція VERTIGO. 

Фото: пресслужба

Подписаться Подписаться

сейчас читают

Последние новости