Понад 1000 нових панорам і декілька десятків турів: нові ініціативи проєкту "Цифрове перетворення Черкащини"

Понад 1000 нових панорам і декілька десятків турів: нові ініціативи проєкту "Цифрове перетворення Черкащини"

14 вересня за підтримки Міністерства цифрової трансформації України проєкт із цифровізації Черкас Digital Cherkasy, Черкаська ОДА та мерія м. Черкаси спільно з компанією Google Україна презентували результати оцифровки Черкаської області та можливості трансформації громад та регіонів. Ділимося результатами!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов
Related video

Під час онлайн-конференції "Цифрове перетворення громад та бізнесів" були представлені нові ініціативи проєкту "Цифрове перетворення Черкащини". В рамках проєкту оцифровки Черкаської області команда сертифікованих фотографів та місцевих експертів Google відзняла понад 1000 нових панорам і декілька десятків турів містом Черкаси та Черкаською областю.

Наразі вони всі представлені на Картах Google і зібрані на спеціальному сайті Digital Cherkasy.

буцький каньйон зд тур

На сайті Digital Cherkasy всі охочі зможуть знайти інформацію про найцікавіші місця в Черкаській області, а завдяки 3D-турам здійснити віртуальну прогулянку як такими відомими місцями, як музей Богдана Хмельницького в Чигирині, хата, де народився Тарас Шевченко в с. Моринці, Шевченківський національний заповідник у Каневі або перлина природи Буцький Каньйон, так і відвідати мисливський палац графа Шувалова в м. Тальне, Мотронинський монастир біля Чигирина, Межиріцьку стоянку мисливців на мамонтів і Трипільське поселення та музей "Трипільська культура". На сайті також можна роздивитись Черкаси з висоти пташиного польоту.

канів зд тур

Крім того, для віртуального відвідування тут доступні експозиції музеїв області, зокрема Корсунь-Шевченківського історичного музею, Черкаського обласного краєзнавчого музею, де можна навіть зазирнути до архіву тощо.

Слід зазначити, що нині у світі спостерігається значне збільшення спрямованості на цифрову трансформацію в економіці, суспільстві та державному секторі. У всіх сферах цифрова трансформація безпосередньо впливає на добробут людей та забезпечує можливості розвитку середнього та малого бізнесу. 

Тому в рамках конференції були не тільки представлені нові ініціативи проєкту "Цифрове перетворення Черкащини", а й обговорено з учасниками питання майбутнього смартсіті, перспектив розбудови цифрової економіки в Україні та лідерства в сучасному цифровому середовищі, можливості трансформації громад та регіонів.

трипілля зд тур

Нагадуємо, що Google Україна у співпраці з Кабінетом Міністрів України протягом вже більше 4-х років спільно реалізовує кампанію цифрового перетворення України.

До речі, скоро з Києва до Канева будуть ходити "Ракети" по Дніпру.

Фото: відкриті джерела в мережі

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости