"Весільна церемонія — це вотчина нареченої": Олег Маслюк про дівчину мрії, весілля та ідеальний вік для шлюбу

"Весільна церемонія — це вотчина нареченої": Олег Маслюк про дівчину мрії, весілля та ідеальний вік для шлюбу

Актор шоу "Мамахохотала" на каналі НЛО TV Олег Маслюк на сцені завжди усміхнений та відкритий. Проте, як відомо, люди, що смішать інших в кадрі в житті часто люблять усамітнитись та "закритись" від публічної уваги. Це саме стосується й Олега — всі знають, який він весельчак у шоу, проте майже нічого не відомо про його особисте життя. Якою є ідеальна друга половинка Олега Маслюка — актор поділився в інтерв'ю.

Оценка
- 4.67 из 5 возможных на основе 3 голосов
  • Олег, у тебе є ідеал сімейних стосунків, який ти хотів би застосувати на практиці? Або все повинно трапитися так, як повинно?

Як такого ідеалу, то немає. Звичайно, я оглядаюся на те, як живуть в моїй сім'ї, але вважаю, що не варто робити сім'ю "на прикладі". Зараз вже живуть люди з трохи іншими цінностями та й взагалі — час інший.

  • У твоїй родині є класичні запитання на кшталт "коли ти одружишся?", "не можемо дочекатися онуків?"

Без них нікуди! Є, і в достатній кількості. Від цих питань не втечеш, тому я намагаюсь їх мінімізувати. Кажу: "Як тільки з'являться онуки — ви про це дізнаєтесь!".

олег маслюк мамахохотала
  • Як ти вважаєш — який ідеальний вік для вступу в шлюб для дівчини й для хлопця? В якому віці ти б хотів створити сім'ю?

На мою думку, немає такого поняття як "ідеальний вік". Але, водночас, не варто бути легковажним у цьому питанні. Тому я, звичайно, банальність ляпну, але хочу трохи міцніше "стати на ноги" перед шлюбом. Але поживемо-побачимо.

Зараз таке життя, що можна і до 25 вже тричі побувати в шлюбі і нормально, хоча це не мій шлях, мені вже 27.

  • Хлопець з дівчиною повинні жити разом до шлюбу чи краще з'їхатися після весілля?

До, звичайно, до. Пізнати один одного не тільки у світлі романтики, а й у світлі "борщу" дуже важливо. Побут у сім'ї — це така річ, начебто проста і другорядна, але саме він часто призводить до дискомфорту і непорозумінь. Та й за квартиру скидатись легше.

олег маслюк мамахохотала
  • У тебе є ідеал дівчини, яку ти хотів би зустріти?

І знову ж таки — як такого чіткого ідеалу немає. Мені здається, я відчую, що це саме моя дівчина. Головне, щоб з нею було комфортно.

  • Які якості і риси характеру обов'язково повинні бути у твоїй коханій, а які ти категорично не сприймаєш?

Відкритість, веселість, відвертість. Я, не дивлячись на свою сферу діяльності, не завжди весела людина. Навіть трошки закрита, тому ці риси мене стабілізують, якщо можна так сказати. А щодо того, які я не терплю, важко сказати.

Усі люди неідеальні, і я вірю, вони можуть мінятися на краще.

  • Багато дівчат мріють про красиву весільну церемонію — який ідеал весілля для тебе?

Гадаю, весільна церемонія — це вотчина нареченої й мої фантазії щодо неї недоречні. Ну, до 200 осіб, плюс — десь за містом. Зараз весілля "з розмахом" відходять в минуле, тому хотілося б церемонію на якій присутня тільки сім’я і найближчі друзі — от вже 150 людей і є!

олег маслюк мамахохотала
  • Порадь, як створити сім'ю, коли багато працюєш і зовсім немає часу на пошуки другої половинки?

Дуже цікаве питання до холостяка. Зараз настільки цифровий світ, що, навіть можна дітей хрестити, сидячи вдома. Звичайно, ніщо не замінить прямого "живого" спілкування, але за цей час можна підготувати "романтичний плацдарм" через соцмережі й інші онлайн-програми.

Також не пропустіть: медійники, музиканти та письменники знялися у кліпі гурту Фіолет

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости