"Слідкую за всіма, а сам у підпіллі": інтерв’ю з Олегом Маслюком, актором шоу "Мамахохотала" (ЕКСКЛЮЗИВ)

"Слідкую за всіма, а сам у підпіллі": інтерв’ю з Олегом Маслюком, актором шоу "Мамахохотала" (ЕКСКЛЮЗИВ)

Олег Маслюк — один із найвідоміших акторів шоу "Мамахохотала" на каналі НЛО TV. Він щирий, смішний, простий хлопець, якого не можна не полюбити за притаманні йому риси характеру.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Але який Олег поза сценою та життям у шоу? Давайте спробуємо зрозуміти трохи більше про талановитого актора. 

Ми розпитали Олега Маслюка про вільний час, слабкості та комунікацію з шанувальниками. А ще дізналися, як він справляється з поганим настроєм та які поради дав би собі-школяру та собі-студенту.

Маслюк

 • Олеже, почався новий навчальний рік — чи сумуєш ти за часами школи та університету?

Звичайно сумую — такий гарний час був. По суті, кожен день тусуєшся з друзями, щось дізнаєшся. За універом теж сумую, але менше: там, хоч теж кожен день тусувався, але потім доводилося відпрацьовувати.

 • Лише нещодавно ти завів сторінку в Instagram, чому до цього часу приховував інформацію про особисте?

Будемо відверті (сходу ділюся особистим), сторінку в Instagram я завів не зовсім з власної волі. Зараз використовую соцмережі більше як комунікацію із зовнішнім світом, а не мій життєпис. Слідкую за всіма, а сам у підпіллі. Не звик до такого ритму/стилю життя.

Маслюк

 • Тобі ніколи не хотілося заснувати свій Youtube-канал?

Це теж питання останнього рішення. Мого, зрозуміло. Поки я не знаю формату, в якому був би цікавий для людей. Хоча думки були, є і будуть, і може… колись і реалізуються.

 • Хто ти за освітою, та чи працював колись за спеціальністю?

Я за освітою економіст. Моя спеціальність "Економіка торговельного підприємства на ринку товарів та послуг". Це я написав, щоб ви не думали, що там все просто в цій сфері.

маслюк

За спеціальністю працював дуже частково: продавав на фудкорті під час "Євро-2012" напої. Але каса в мене там слабенько сходилась. Виходить, я більше теоретик. 
 • Чи багато в тебе вільного часу? Як ти його проводиш?

У мене все залежить від мого навантаження. Якщо у мене є проект, в якому я знімаюся, то часу майже немає, якщо такого немає — його купа! Проводжу, як звичайна людина: їжджу на рибалку, в кіно, зустрічаюся з друзями.... о, це довго можна розповідати.

 • У тебе є слабкості?

У мене є така штука, що, якщо мені щось не подобається, але це треба обов’язково зробити, я стаю невимовно ледачим. Мабуть, це і є моя слабкість.

 • Що ти робиш, коли в тебе поганий настрій? Як порадиш боротися з ним іншим?

Коли виникає така ситуація, я чекаю, коли прийде гарний настрій. А насправді, я не знаю точної відповіді на це питання. Якби знав, то завжди був би веселий.

Маслюк

 • Як реагуєш, коли тебе впізнають на вулиці та просять зробити спільне фото?

Я завжди цьому радий. Це приємно. Моя робота — дарувати людям усмішку, радувати їх. Хочеться, щоб ще більше людей раділи та посміхалися від нашої творчості, а фото — це певний фідбек від них, це частина одного процесу. Хоча раніше... та і зараз трохи соромлюсь.

 • Як часто поза роботою ти бачишся з акторами шоу "Мамахохотала"?

Досить часто. Я з багатьма дружу. Та і взагалі в "Мамахохотала" вже не ясно, коли робота закінчується, а коли починається.

 • Яка твоя улюблена роль та сцена в шоу?

Це важко одразу визначити... Звичайно, вабить завжди щось нове. Але мені подобається все. Просто є образи більш вдалі, є — менш вдалі. Є — більш відомі, є — невідомі, але прикольні.

 • Що найскладніше в професії актора гумористичного шоу?

Що всі думають, що ти завжди жартуєш і завжди веселий — це у житті. А в роботі, мабуть, старатися не повторюватися, шукати щось нове, що порадує.

Маслюк

 • Що сказав би собі-школяреві та собі студенту?

Школяреві сказав би: "Якщо тобі кайфово, то все норм. Головне — не зіпсуй". Студенту: "По ходу, школяр таки все зіпсував, тому виправляй, але кайфуй". Жартую.

 • Ти на сцені та в житті — це одна й та сама людина?

Так, звичайно, одна й та ж сама: ходжу в жіночому вбранні, кричу писклявим голоском. 

Я на сцені виконую певні поставлені завдання, а в житті — живу (сказав як мер.... тобто, будь-який мер). 
 • Розкажи про свої творчі плани на майбутнє?

Зараз у планах зняти ще два сезони нашого серіалу "Куратори" (прем’єра яких відбудеться на каналі НЛО TV, — ред.), зйомки двох фільмів, робота над нашим шоу. У
нас, до речі, 12 жовтня в Жовтневому палаці концерт — це найближчий творчий захід. В цілому ж, я планую просто рости, розвиватися і радувати глядачів своєю творчістю.

Также вам будете интересно: інтерв’ю з Людмилою Барбір — про чоловіка, другу вагітність і чому обрала Дмитра Жука в "Танцях з зірками 2019".

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости