Карантин не без моралі: ТОП-7 фільмів на цілий тиждень від Ірини Хоменко

Новости шоу-бизнеса
Елена Мело

Елена Мело

Редактор ленты новостей

Мабуть, найкраще, що можна робити під час карантину – набиратися позитиву. Щоб не панікувати, не притягувати погані думки і розслаблятися. Один із перевірених способів – перегляд класних фільмів.

Акторка шоу "Мамахохотала"  на телеканалі НЛО TV, ведуча і прекрасна мама Ірина Хоменко поділилася своїми думками щодо ситуації і порадила до перегляду свої фільми-фаворити:

Нещодавно дивилась інтерв’ю Маші Єфросиніної з Аллою Клименко, і мені дуже сподобалась фраза: "треба замислитись, чому зараз наша планета залишила так багато людей вдома, зі своїми сім’ями, з самими собою".

Related video

Думаю, зараз саме той час, коли потрібно налагодити стосунки, приділити час самопізнанню та самореалізації, усьому тому, що ми так довго відкладали на потім. Саме час, коли варто згадати усі обіцянки.

Ірина Хоменко фільми

І зараз багато людей, які досягли успіху у своєму житті, викладають у вільний доступ свої онлайн-курси та класні проекти. Завдяки цьому можна навчатись і братись за роботу. Також можна скористатися цікавим онлайн-ресурсом Coursera, на якому ви можете пройти курс економіки, фінансів або будь-який інший. Є можливість пройти екзамен та отримати диплом.

Особисто я планую займатися самопізнанням, для мене зараз в пріоритеті навчання. Окрім того, звісно, маю свій список улюблених кінострічок, яким з радістю ділюся.

"Втеча з Шоушенка"

Фільм про людину, дуже розумну людину, яка була посаджена за ґрати не 100% за свою провину, але знайшла можливість звідти вийти і ще й усіх залишити з носом.

"1+1"

Дуже класний фільм про чоловіка, який був прикутий до інвалідного крісла, і хлопця, який допомагав йому жити по-іншому. Зараз це дуже актуально! Адже потрібно цінувати кожну мить свого життя, насолоджуватися сонцем і можливістю прогулятися зі своєю дитиною. Якщо ви щось мріяли зробити, але не могли і відкладали – зробіть це. Кидайте собі виклики й втілюйте їх. Цей фільм допомагає зрозуміти такі важливі моменти щастя.

"Чаклунка"

З першу здається, що це казковий дитячий фільм, але він для всіх. Розповідає про велике кохання. Саме про любов, яка може зцілити кожну людину. Раджу вам подивитись обидві частини!

"Диявол носить Прада"

Фільм розповідає про самореалізацію, віру в свої можливості та досягнення своїх бажань, незважаючи ні на що.

"Шопоголік"

Про те, що не потрібно накопичувати багато зайвого у своєму житті, з цього нічого хорошого не вийде.

"Освідчення"

Легенький та цікавий фільм до перегляду. Рекомендую, якщо ви його пропустили. І ще, обов’язково, мультфільми!

"Таємниця Коко"

Мультфільм з великим та глибоким сенсом. Він ще нікого не залишав байдужим.

"Ваяна"

Це один з наших сімейних фаворитів. В мультику є дуже класний океан, красиві острови та природа. Він розповідає про те, що якщо у людини забрати найдорожче, то якою б до цього вона не була доброю та прекрасною, вона може стати жорстокою.

І пам’ятайте – усе погане колись минеться. Давайте залишатися людьми, впускати у своє життя добро і дарувати його оточуючим (навіть на дистанції в 1,5 метра).

Также не пропустите:  ТОП-5 ритуалов по уходу за кожей лица