"Караоке на дивані": стань "Лучшим диванным певцом" и получи iPad Air

Новости шоу-бизнеса
Елена Мело

Елена Мело

Редактор ленты новостей

Украинский продюсер и шоумен Игорь Кондратюк, известный как несменный ведущий легендарного шоу "Караоке на майдані", предложил поклонникам поучаствовать в новом певческом конкурсе в условиях карантина. Подробнее об этом — в статье.

На улице весна, открываешь окно — а запахи сводят с ума. Но большие радости жизни стоит отложить, потому что в стране карантин . Главное правило для всех, кто хочет остановить пандемию — оставайся дома !

Игорь Кондратюк предложил небанальный вариант, как скоротать досуг на карантине. Суть простая — пой песни и выигрывай ценные призы.

Related video
Игорь Кондратюк

На своей странице в Фейсбуке Игорь Кондратюк написал:

Игорь Кондратюк

Игорь Кондратюк

Ведущий "Караоке на майдані"

Шановні! Сподіваюсь, ви живі-здорові, бо свідомі і тримаєте суворий карантин. Пропоную забаву для усіх, хто не знає, як ще розважити себе, окрім читання книжок та перегляду фільмів/серіалів. А давайте замутимо гру "Караоке на дивані"?! :) У Інстаграмі! (У мене була колись така телепрограма на ІНТЕРі. У кількості 1 (один) випуск. Вона була перед Новим Роком, десь у 2000-му. А може — у 2001-му. Співали зірки — Руся Писанка, Богдан Бенюк, Олена Вітриченкоі).
Отже — "Караоке на дивані" (воно ж — "Караоке на карантині"). Правила гри такі:
1. Змагання розпочинається 1 квітня 2020 року (бо гарна дата!)
2. Учасник гри записує відео виконання пісню будь-якою мовою тривалістю до 1 хвилини (бажано не співати ватних росіян на кшталт "чичеріни")
3. Збережений у вашому телефоні відеофайл відсилаєте в дірект на сторінку karaoke_na_dyvani в Instagram
4. Отримані таким чином відео учасників ми викладаємо на сторінці karaoke_na_dyvani в Instagram. Де за них можна голосувати "лайками" та коментувати.
5. Змагання триває з неділі до 21:00 суботи. Відео, яке з’явиться після 21:00, йде в залік наступного ігрового тижня.
6. Один учасник може протягом залікового тижня надіслати ЛИШЕ ОДНЕ ВІДЕО.
7. Учасник, під чиїм відео буде більше лайків, оголошується Найкращим диванним співаком тижня!
8. Щонеділі, починаючи з 5 квітня, об 11:00 я в прямому ефірі в Instagram та на сторінці Караоке на Дивані у Facebook (вже є така сторінка!) називаю переможця і приз, який він/вона/вони отримує.
9. "Найкращий диванний співак тижня" отримує приз — корзинку з продукцією партнера гри — ТМ "Королівський смак". "Королівський смак" — Якість королівська, а ціна народна!
10. Серед "Найкращих диванних співаків тижня" в кінці місяця розігрується звання "Найкращий диванний співак місяця". Ним стане той, хто виграв свій тиждень з найбільшою кількістю лайків.
11. "Найкращий диванний співак місяця" отримує приз — iPad Air від ТМ "Королівський смак"!
12. Призи будуть вручені в один з днів по закінченні карантину на місці зйомок програми "Караоке на майдані" (Київ, Хрещатик, 15) або надіслані переможцям поштою.
13. Переможці тижнів та місяців викладають свої "Пісні на біс" на сторінці Караоке на Дивані у Facebook.
14. Головним і єдиним суддею справедливого протікання гри є Ігор Васильович Кондратюк.
Цілую, люблю, бажаю здоров'я! Готуйтесь!

Никогда еще победа не была так близка, правда же? Предлагаем не терять время зря и начинать записывать свои минутные творения.

Также не пропустите:  телеведущий Андрей Данилевич стал отцом в третий раз!