Фронтмен гурту "Фіолет" показав дружину та поділився порадами карантинного життя

Новости шоу-бизнеса
Елена Мело

Елена Мело

Редактор ленты новостей

Цього тижня на офіційному YouTube-каналі гурту Фіолет вокаліст та активний культурний діяч Сергій Мартинюк запустив серію стрімів "Колос Вдома". Прихильники стали ще ближчі до свого кумира.

В першому ефірі Сергій Мартинюк познайомив фанів з дружиною Лорою Молодець, яка є авторкою більшої частини його фотосесій, та поговорив з прихильниками на різні теми.

Related video

Про дружину

Разом Сергій і Лора вже 6 років. Найромантичніших моментів у пари було багато, чого лише варта історія, як дорогою в парк, пішли викинути сміття, а в цей час пішов сніг і Сергій закружив Лору в танці прямо біля сміттєвих баків. Знайомство майбутнього подружжя відбулося з ініціативи Лори.

гурт фиолет

Я прийшла на виступ Фіолет в київський клуб 44, а наступного дня після концерту, написала Сергію в ВКонтакте і навіть не думала, шо він відпише. Але за півгодини ми розпочали переписку, а потім через тиждень пішли на перше побачення.

— розповіла Лора.

Справжнє прізвище дружини музиканта — МОлодець, однак ще за часів університету вона перестала виправляти людей, тому всі говорять МолодЕць.

Про інформаційну безпеку під час епідемії

Зараз всі багато сидять в інтернеті, а там поширюється купа фейків. Сьогодні кожен може знайти величезну кількість інформаційних джерел, кожен має можливість порівнювати. Так давайте це робити. А ще давайте не забувати про наших рідних, які живуть у маленьких містечка та селах. Давайте частіше набирати та просвітлювати їх. Я за останні 2 тижні з половиною родини встиг поспілкуватися.

— розповів музикант.

Про заняття під час карантину

Фронтмен гурту "Фіолет" показав дружину та поділився порадами карантинного життя - фото №2

Що можна зробити під час карантину? Почистити робочий стіл ноутбуку та галерею в телефоні, а також друзів на Фейсбуці. Дістати з шафи 2-3 пари кросівок, які плануєте активно носити після карантину, і почистити їх зубною щіткою та господарським милом. Ще під час карантину я зареєструвався на сайті "Good reads". Це книжкова платформа, де читачі можуть залишати свої відгуки на книги.

— сказав Сергій.

Як не зійти з глузду удвох за час карантину

Ми з Лорою часто знаходимось в спільному просторі. Я зазвичай дуже психований, і Лора навчилась не відповідати емоцією на мої емоції. З нас двох мудрішою у стосунках є саме Лора.

— поділився Сергій.

Про песика Емму

фиолет

Емму я зустрів в пабі, це були суцільні  вуха. Я сфотографував песика та виклав пост у соцмережі. Тоді Лора подумала, що я чийогось пса сфотографував, а виявилось, що нашого майбутнього.

— згадав музикант.

Про подорожі

Сергій та Лора разом вперше полетіли літаком і з тих пір багато подорожують удвох.

Я знайшла хороший спосіб зробити одночасно приємність собі і подарунок Сергію: на річницю одруження дарую нам квитки на літак в якусь країну. Ці подорожі, здебільшого, припадають на кінець грудня, коли у Сергія день народження.

— розповіла Лора.

Гостем наступного стріму 3 квітня о 21.45 стане Макс Кідрук — український письменник, мандрівник, автор романів "Зазирни у мої сни", "Жорстоке небо", "Твердиня" та "Не озирайся і мовчи".

Тож підписуйтеся на соцмережі Фіолет Facebook , Instagram , Youtube щоб не пропустити анонс.

А як проводите ви карантин?

Також не пропустіть:  "Не просто так" — відверта правда від Андрія Бойко, про яку так довго мовчав артист