Фронтмен гурту "Фіолет" показав дружину та поділився порадами карантинного життя
![](https://hochu.ua/static/content/thumbs/780x468/6/10/afilnd---c5x3x50px50p--d96bb57dfc35704788fd411a0c65b106.jpg)
Цього тижня на офіційному YouTube-каналі гурту Фіолет вокаліст та активний культурний діяч Сергій Мартинюк запустив серію стрімів "Колос Вдома". Прихильники стали ще ближчі до свого кумира.
В першому ефірі Сергій Мартинюк познайомив фанів з дружиною Лорою Молодець, яка є авторкою більшої частини його фотосесій, та поговорив з прихильниками на різні теми.
Про дружину
Разом Сергій і Лора вже 6 років. Найромантичніших моментів у пари було багато, чого лише варта історія, як дорогою в парк, пішли викинути сміття, а в цей час пішов сніг і Сергій закружив Лору в танці прямо біля сміттєвих баків. Знайомство майбутнього подружжя відбулося з ініціативи Лори.
Я прийшла на виступ Фіолет в київський клуб 44, а наступного дня після концерту, написала Сергію в ВКонтакте і навіть не думала, шо він відпише. Але за півгодини ми розпочали переписку, а потім через тиждень пішли на перше побачення.
— розповіла Лора.
Справжнє прізвище дружини музиканта — МОлодець, однак ще за часів університету вона перестала виправляти людей, тому всі говорять МолодЕць.
Про інформаційну безпеку під час епідемії
Зараз всі багато сидять в інтернеті, а там поширюється купа фейків. Сьогодні кожен може знайти величезну кількість інформаційних джерел, кожен має можливість порівнювати. Так давайте це робити. А ще давайте не забувати про наших рідних, які живуть у маленьких містечка та селах. Давайте частіше набирати та просвітлювати їх. Я за останні 2 тижні з половиною родини встиг поспілкуватися.
— розповів музикант.
Про заняття під час карантину
Що можна зробити під час карантину? Почистити робочий стіл ноутбуку та галерею в телефоні, а також друзів на Фейсбуці. Дістати з шафи 2-3 пари кросівок, які плануєте активно носити після карантину, і почистити їх зубною щіткою та господарським милом. Ще під час карантину я зареєструвався на сайті "Good reads". Це книжкова платформа, де читачі можуть залишати свої відгуки на книги.
— сказав Сергій.
Як не зійти з глузду удвох за час карантину
Ми з Лорою часто знаходимось в спільному просторі. Я зазвичай дуже психований, і Лора навчилась не відповідати емоцією на мої емоції. З нас двох мудрішою у стосунках є саме Лора.
— поділився Сергій.
Про песика Емму
Емму я зустрів в пабі, це були суцільні вуха. Я сфотографував песика та виклав пост у соцмережі. Тоді Лора подумала, що я чийогось пса сфотографував, а виявилось, що нашого майбутнього.
— згадав музикант.
Про подорожі
Сергій та Лора разом вперше полетіли літаком і з тих пір багато подорожують удвох.
Я знайшла хороший спосіб зробити одночасно приємність собі і подарунок Сергію: на річницю одруження дарую нам квитки на літак в якусь країну. Ці подорожі, здебільшого, припадають на кінець грудня, коли у Сергія день народження.
— розповіла Лора.
Гостем наступного стріму 3 квітня о 21.45 стане Макс Кідрук — український письменник, мандрівник, автор романів "Зазирни у мої сни", "Жорстоке небо", "Твердиня" та "Не озирайся і мовчи".
Тож підписуйтеся на соцмережі Фіолет Facebook, Instagram, Youtube щоб не пропустити анонс.
А як проводите ви карантин?
Також не пропустіть: "Не просто так" — відверта правда від Андрія Бойко, про яку так довго мовчав артист