Культура не на карантині: онлайн-концерти, стрім-шоу з Іреною Карпою та мотивуючі стікери від гурту "Фіолет"

Новости шоу-бизнеса
Елена Мело

Елена Мело

Редактор ленты новостей

Гурт Фіолет зіграв свій перший альбом "Трохи тепла" та анонсував Ірену Карпу наступним гостем "Колос вдома".

"Музика не на карантині" , — заявили Фіолет і першими анонсували онлайн-концерти , розпочали роботу над новим альбомом, створили мотивуючі стікерпаки та маски для Інстаграм.

Лідер гурту Сергій Мартинюк також запустив стрім-проєкт "Колос вдома", долучився до карантинного флешмобу та сів за написання нової книжки. Тим самим гурт Фіолет демонструє, що культурне життя триває навіть в таких умовах.

Related video

Цими вихідними в Інстаграмі Fiolet_band зіграли альбом "Трохи тепла", який був випущений у 2010 році:

сергий мартинюк

Це наш перший студійний запис. Перший досвід студійної діяльності. Зараз трошки сумно і смішно слухати ці тексти 20-річного хлопчика,  який намагався, як казав Сергій Притула, криками "Слава Україні" розбудувати економіку України.

За 10 років дискографія гурту нараховує 4 повноцінні та 5 міні-альбомів. Тож карантинний час хлопці вирішили присвятити ностальгії за минулим. Між піснями під час концерту Сергій розповідає історії про народження та запис кожної з них.

Раз на тиждень на YouTube-каналі Фіолет, Колос продовжує стрімити зі своєї творчої квартири, де раніше збиралися слухати вінілові платівки сучасні представники культурної інтелігенції. Першим зірковим гостем "Колос вдома" став письменник Максим Кідрук, який розповів про свої музичні смаки та вперше розкрив історію своєї наступної книги.

Сергий Мартинюк

А в четвер, 16 квітня до стріму підключиться Ірена Карпа , яка проводить свій карантин в Парижі. Вона поділиться актуальними новинами про настрої Франції, своїм карантинним життям з дітьми та собакою, а також згадає історії за часів написання своїх перших книжок та альбомів гурту Фактично Самі (Qarpa). Готуйте запитання та підключайтеся до стріму 16 квітня о 21.45 за посиланням:

"Аби тримати себе в хорошому емоційному тонусі", минулого тижня Сергій з дружиною представили свої луки в рамках #quarantinepillowchallenge та передали естафету письменниці  Ірені Карпі, лідеру гурту О'Torvald Жені Галичу та найфестивальнішому ведучому М'ячу Дредболу.

Сергий Мартинюк

Окрім цього, в телеграмі Фіолет з'явилися мотивуючi наліпки з цитатами пісень — "Бережи себе", "Це життя прекрасне", "Космос буде за нас" та маска для сторіс "Яка ти пісня Фіолет".

Також не пропустіть:  найпопулярніші клипи на YouTube-канале ELLO