Олег Скрипка презентує онлайн-бенкет: де і коли пройде віртуальний концерт

Новости шоу-бизнеса
Анна Мисюк

Анна Мисюк

Журналист

9 травня вібудеться онлайн-концерт Олега Скрипки. Подробиці — в нашому матеріалі.

25 квітня Воплі Відоплясова провели перший в Україні благодійний онлайн-концерт по квитках у форматі віртуального бенкету, на який було запрошено всіх фанатів. Музиканти не тільки грали та співали, а разом з публікою з усього світу насолоджувались різноманітними смачними стравами!

На бенкеті були гості не тільки з України, а й з Німеччини, Ірландії, Італії, Португалії, Ізраїлю, США, Канади. Це було круто і саме такого прагне наше серце у ці важкі часи!

Related video

Свято так сподобалось публіці, що Олег Скрипка вирішив анонсувати продовження БЕНКЕТУ, і вже 9 травня запрошує усіх на ОНЛАЙН VECHORNYTSI / МАЇВКИ-ГАЇВКИ, який пройде на платформі—  PlayitPlay.com.  Буде файна музика, інтерактивне спілкування та дегустація вишуканих вин. Всі бажаючі зможуть поставити свої питання, а Олег та його гості будуть чемно відповідати.

Олег Скрипка презентує онлайн-бенкет: де і коли пройде віртуальний концерт - фото №1

Цього разу разом з Олегом бенкетувати будуть шановні гості,  відомі українські музиканти: гурт — Беz Обмежень, KOZAK SYSTEM, MANDRY та Тарас Компаніченко.

Трансляція події відбудеться 9 травня о 20.00. Цей захід буде не тільки веселим але  й благодйним: на меті — зібрати кошти для людей старшого віку, якими опікується Благодійний фонд "Життєлюб". Купити квиток можна на сайті. 

Олег Скрипка презентує онлайн-бенкет: де і коли пройде віртуальний концерт - фото №2

Крім славних співів та спілкування, на глядачів та гостей концерту чекає також вишукана винна дегустація від бренду "Land of Basarabia" (Земля Бессарабії) компанії Ganea Vineyards.

Олег Скрипка чекає усіх 9 травня о 20:00 на онлайн-банкеті!