11-й Одесский международный кинофестиваль перенесли на осень: подробности проведения церемонии

11-й Одесский международный кинофестиваль перенесли на осень: подробности проведения церемонии

Недавно мы писали о том, что церемонию YUNA-2020 перенесли на осень, теперь же из-за пандемии коронавируса ежегодный праздник кино в Одессе также претерпел изменений: 11-й Одесский международный кинофестиваль перенесли на осень. Что известно по теме, читайте в нашем материале. 

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов
Related video

Организаторы официально сообщили: из-за пандемии коронавируса COVID-19 и связанного с ней карантина Одесский международный кинофестиваль в этом году не пройдет традиционно в июле, а осенью и в онлайн-формате.

Фестиваль перенесен на 25 сентября — 3 октября.

омкф 2020

Кроме онлайн-части, в рамках фестиваля планируется проведение в Одессе традиционного open-air киноперформанса на Потемкинской лестнице.

Вот что говорит президент ОМКФ Виктория Тигипко по теме:

Виктория Тигипко
Виктория Тигипко
президент ОМКФ
 
Через пандемію, яка сколихнула весь світ, індустрія івентів змушена швидко приймати важливі рішення щодо запланованих на 2020-й рік заходів. Один за одним переносяться або скасовуються масштабні фестивалі та інші міжнародні кіноподії. Найбільший кіноринок світу FILMART у Гонконгу перенесено на серпень. Відмінено цьогорічний кінофестиваль у Локарно. На наступний рік відкладено кінофестиваль у Карлових Варах. Вже відомо, що Каннський кінофестиваль, який спочатку переносили на літо, також не відбудеться цього року. Ми адаптовуємось до нових реалій і не хочемо залишати наших глядачів без кіноподії, на яку вони чекають протягом року. Тож у 2020-му Одеський міжнародний кінофестиваль вперше у своїй історії відбудеться в онлайн-форматі.
 

А генеральный продюсер ОМКФ Юлия Синькевич отмечает:

Юлия Синькевич
Юлия Синькевич
генеральный продюсер ОМКФ
 
Тривалий час ми розглядали різні варіанти проведення 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Онлайн-формат є незвичним не тільки для нас, а й для всієї кінофестивальної індустрії. Ми сприймаємо це і як новий виклик, і як оптимальну наразі можливість дати нашим глядачам те, чого вони чекають - найкращі, найякісніші фільми з усього світу та фестивальну атмосферність, яку вони відчують навіть через екрани. Ми отримали понад тисячу заявок, наш програмний відділ зараз над ними працює і тримає зв’язок із усіма, хто надіслав нам фільми. Нас підтримують наші партнери, за що ми їм дуже вдячні. Тож навіть в онлайн-форматі у програмі Одеського міжнародного кінофестивалю традиційно проходитимуть усі програмні та позапрограмні покази, а також відбуватимуться майстер-класи та пресконференції. Окрім того, в онлайн-форматі проходитиме індустрійна частина кінофестивалю Film Industry Office - очікуємо, що цього року у ній дистанційно візьме участь рекордна кількість представників української та світової кіноіндустрії.
 

В ближайшее время будет объявлен новый регламент 11-го Одесского международного кинофестиваля. Информация о приобретении абонементов на онлайн-мероприятие будет сообщена дополнительно на официальных ресурсах ОМКФ.

Читать также"Золота Дзиґа-2020": полный список победителей украинской кинопремии

Поэтому не пропустите обновления по теме. Также сегодня на устах первый концерт Eurovision Song Celebration 2020.

Подписаться Подписаться

сейчас читают

Последние новости