TWO COLORS: Олег Скрипка презентує власну версію пісні "Два кольори" англійською мовою

TWO COLORS: Олег Скрипка презентує  власну версію пісні "Два кольори" англійською мовою

У нас чудові новини для всіх прихильників культового музиканта Олега Скрипки. Сьогодні він презентує новинку. Зустрічайте прем'єру TWO COLORS!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

До Дня вишиванки та власного дня народження засновник українського року, вокаліст, автор пісень, лідер гурту "Воплі Відоплясова" заспівав англійською та представив свій новий погляд на пісню "Два кольори".

"Два кольори" — культова українська пісня, яка була написана ще в 1964 році, в той же самий рік, коли народився Олег. Натхненні рядки "Червоне — то любов, а чорне — то журба" авторства прекрасного пісняра Дмитра Павличка відомі в Україні всім та і далеко за її межами. 

скрипка два кольори

Олег Скрипка вважає, що це знаковий вірш для українського роду. Але цінності, закладені в ньому, єднають українців з мешканцями усієї планети. Любов до рідної матері, рідного дому, непрості життєві шляхи — поняття відомі усім. Тому Олег вирішив зробити ці геніальні рядки зрозумілі жителям  усіх країн.

скрипка Two colors

День вишиванки сьогодні став світовою подією, багато міст світу за межами України підтримають це прекрасне свято. Тепер, можна сказати, це міжнародне свято має свій гімн. Та і пісня набула сучасного звучання, тому об'єднає ще і людей різних поколінь.

І саме у День вишиванки, 21 травня відбулась ексклюзивна прем’єра Two colors закордоном — на радіо в США, Великобританії та Австралії. Слухайте на радіо та онлайн по всьому світу, не пропустить!

скрипка Two colors

Із задоволенням пропонуємо оцінити новинку!

Також читайте зізнання редакторів HOCHU.ua про те, що для них вишиванка.

Фото: пресслужба

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости