Вперше в Україні: гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ провели "Безпечний Автомобільний Концерт" 

Вперше в Україні: гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ провели "Безпечний Автомобільний Концерт" 

В Україні провели перший масовий захід в умовах карантину. БЕZ ОБМЕЖЕНЬ влаштували "Безпечний Автомобільний Концерт". Подробиці — в нашому матеріалі!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Український гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ та Tikhonov Agency зробили те, чого раніше ніхто і ніколи не практикував — провели "Безпечний Автомобільний Концерт".

"БАК" — це концерт нового формату, який відбувся 29 травня на території колишнього аеропорту, поблизу Луцька. Здавалося б: який концерт без скупчення людей? Проте можна зробити що завгодно, коли без виступів не уявляєш свого життя!

Задумане здійснилось просто неба: шанувальники знаходились у власних авто, а величезна кількість звукового обладнання забезпечила відмінний звук у всіх куточках майданчику. 

Вперше в Україні: "Безпечний Автомобільний Концерт" гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ - фото №1

Прихильники гурту могли слухати виступ через відкриті вікна та на окремій частоті радіоприймача автомобіля. Новою стала і сцена: її довелося зробити висотою майже у три метри, аби всі мали змогу бачити виступ. 

Вперше в Україні: "Безпечний Автомобільний Концерт" гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ - фото №2

На в'їзді обов'язковим було вимірювання температури безконтактним термометром, а також відвідувачі концерту мали мати засоби індивідуального захисту: маски, рукавички та антисептики.

Вперше в Україні: "Безпечний Автомобільний Концерт" гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ - фото №3

Найкрутіше — це ходити між рядами автомобілів і бачити, наскільки люди щасливі. В цей момент ми зрозуміли, що все зробили правильно, адже люди скучили за концертами, не менше ніж ми.

— стверджує менеджмент гурту.

 

Безпека і унікальний формат такого концерту надихнув команду створити всеукраїнський "БАК-тур", аби мати можливість разом з шанувальниками, в абсолютно безпечний для всіх атмосфері, насолоджуватись якісною українською музикою.

Квитки можна придбати на сайті.

Читать также: Олег Винник забрал главную мужскую награду "Золотой Жар-птицы 2020"

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости