URGNT — перший шоукейс українських музикантів для Північної Америки: трансляція онлайн з Торонто

URGNT — перший шоукейс українських музикантів  для Північної Америки: трансляція онлайн з Торонто

У нас чудові новини для всіх прихильників якісної української музики. З червня о 19:00  за канадським часом (4 червня 2:00 в Україні) на онлайн платформі URGNT.ca буде представлений Ukrainian Music Showcase.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Alyona Alyona, Tik Tu, Alina Pash, Balaklava Blues, Kalush, Fo Sho, Krutь вперше презентують свої виступи для аудиторії Північної Америки. Бонусом онлайн трансляціі буде live від Марка Галаневича з ДахаБраха та його дружини Наталки Галаневич з Dakh Daughters.

Марко Марчик, засновник та продюсер URGNT, музикант і продюсер гурту Balaklava Blues:

Журнал Rolling Stone назвав Київ наступним Берліном, а про цих  українських артистів  писали Vogue, The Guardian, The New York Times. Вони грали скрізь, від маленьких клубів до найбільших у світі сцен, як Glastonbury  чи WOMAD. 3 червня о 19:00 за північноамериканським часом ми представимо нову генерацію музикантів, які особисто для меневизначають українську культуру та ідентичність у післяреволюційному світі. Дивіться  live, знятий у  своїх будинках чи студіях  під час карантину.


Марко Марчик також розповів про історію створення проекту:

 

У 2019 році язапланував першу музичну конференцію в Торонто, де ми мали представити шоукейси нової генерації українських артистів  продюсерам, менеджерам, букерам концертних агенцій та фестивалів Північної Америки. Конференція мала відбутися  у вересні 2020 року  в партнестві з найбільшим в Північній Америці Українським Фестивалем, який  вже 23 роки проходить  в Торонто. 

Та у березні 2020 пандемія змінила плани й стратегії всього світу. Я думав: що я можу зробити зараз, коли світ зупинився?  Й створив онлайн  платформу URGNT, де за жорстких умов карантину  ми вирішили транслювати концерти з домівок  та студій музикантів. Нам не подобались стріми з телефонів з поганим звуком, тому ми створили формат, де відео знімається з кількох камер,  а звук якісно зведений. За два місяці ми реалізували онлайн  виступи 24 музикантів з Канади, і на цьому не зупиняємось. URGNT почалиспівпрацю з музичними фестивалями в Північній Америці, ми вже готуємо спільно з ними  новий матеріал для публікації.

Після успішного запуску онлайн  проекту  URGNT в Торонто, я повернувся до ідеї українського шоукейсу для Північної Америки. Ми вирішили зробити перший крок і представити нову українську музику в онлайні. Головною метою  цього проекту є популяризація артистів в онлайні та  можливість нової форми комунікації з новими аудиторіями.ІдеядолучитиукраїнськихмузикантівдопроектуURGNT належитьмоїй дружині, музикантціМарічціМарчик, реалізували ідею ми разом з нашою подругою та колегою з Києва Ольгою Чертковою та її агенцією Top Media Communication.

Я вдячний українським музикантам, що приєдналися до RGNT Ukrainian Music Showcase 
й знаю, що це лише перший крок до популяризації української музики  в Північній Америці. Ми будемо працювати й розвивати проект онлайн та наживо, бо українська музика варта бути знаною в усьому світі.

 

Шоукейси українських артистів в Канаді транслюватимуть:

  • один з найвпливовіших канадських журналів  з 1911 року https://www.macleans.ca
  • онлайн спільноти української діаспори в Північній Америці
  • всі ресурси https://www.urgnt.ca, де відео можна буде переглянути в будь-який час після трансляції.

Партнер проекту – Український Фестиваль в Торонто
URGNT
Urgent times call for urgent creativity
Crowd-funded & livestream
Toronto, Canada
https://www.urgnt.ca
https://www.facebook.com/urgntmusic
https://www.instagram.com/urgntmusic

Фото: пресслужба

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости