Новоиспеченные родители ONUKA и THE MANEKEN дали первое интервью о сыне (ФОТО)

Новоиспеченные родители ONUKA и THE MANEKEN дали первое интервью о сыне (ФОТО)

Напомним, месяц назад новость о том, что Ната Жижченко и Евгений Филатов впервые стали родителями, — произвела эффект бомбы. Теперь же появилось первое интервью пары, которая поделилась подробностями самого трогательного периода в жизни.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Ната Жижченко и Евгений Филатов, они же ONUKA и THE MANEKEN, стали героями диджитал-обложки журнала VIVA!

В беседе они рассказали о самом сокровенном: как узнали о беременности, готовились к новому статусу, как выбирали имя для ребенка и многое другое.

жижченко и манекен

Так, первой мыслью после рождения сына у Наты было следующее:

В мене була перша думка: який же він красивий! У нього був дуже серйозний і свідомий погляд. Якщо чесно, мені навіть моторошно стало, тому що він зазирнув кудись дуже глибоко, подивившись на мене. Цей момент я запам'ятаю на все життя.  

жижченко и манекен

По словам артистки, с рождением сына у нее во многом изменилось восприятие себя, любимого человека рядом и мира в целом.

Думаю, що тут йдеться про силу емоції взагалі, а не тільки про любов. Про ту амплітуду відчуттів, яка відкривається. Так можу сказати і про абсолютно нові почуття стосовно Жені, вони виникли саме протягом останніх 9 місяців. А ще змінюється самосприйняття: самоаналіз, рефлексія. Ти ніби заново переоцінюєш себе. У світі, який захопили технології і стрімкий ритм, народження дитини ніби сповільнює тебе і все навколо на деякий час, і ти розумієш, що народження дитини — твоє маленьке диво у чистому вигляді.

Не секрет, что многие и не догадывались о беременности Наты. И о том, почему они с Евгением Филатовым скрывали, что вскоре станут родителями, известно следующее:

жижченко и манекен

Мені не хотілось робити з цього подію і мусолити кожну дрібницю вагітності в інфополі. Спершу не ділилися навіть з учасниками гурту, мені хотілося відпрацьовувати на сто відсотків, щоб не було до мене якихось поблажок. Минулоріч у нас був тур Китаєм, США, де ніхто навіть не підозрював вагітність. План був такий: якщо працюємо, то працюємо всі на повну силу, як завжди. На кінець року виходили концерти з оркестром. Ніхто крім Жені не знав про те, що у нас відбувається. До того ж, потрібно було робити паузу в гастрольному графіку, аби попрацювати над новим матеріалом ONUKA.

Відверто кажучи, навіть якби не вагітність, ми б все одно взяли паузу, тому що втомилися від такого забігу нон-стоп. Хотілося просто покайфувати від творчого процесу, а не робити все на вчора. Та все якось так співпало — і вагітність, і пандемія, і творча відпустка, і запис альбому.

Я як людина-таймер перевершила саму себе у своїх несвідомих планах. Все склалося.

Самый трогательный момент, когда знаменитые супруги узнали об интересном положении Наты, они запомнят на всю жизнь.

Артистка признается:

жижченко и манекен

Спочатку відібрало дар мови, а потім вже прийшло розуміння, що на все свій час. Попри мої плани на життя, у життя на мене є свої погляди.

А Евгений Филатов отмечает, что давно ждал эту новость:

Это один из самых ярких моментов не только в нашей совместной истории с Натой, а и во всей жизни. Новость была неожиданной, но, не буду скрывать, долгожданной.

Артистка не стала придумывать сюрпризы и сообщать о беременности как-то по-особенному. Она знала, что в любом случае муж будет безумно рад:

жижченко и манекен

Подарувала йому тест у подарунковій упаковці. Жартую, звісно. Женя давно мріяв про дитину, а зупинка, так би мовити, була саме за мною. Тому мені було просто про це сказати. Я знала, що він чекав на таку новину, і дізнатися про це для нього було щастям. Щодо мене, то для сприйняття вагітності знадобився час. Я не знала, що буде з кар’єрою, гастролями, розвитком гурту. І от на противагу щира радість і впевненість Жені у тому, що все  буде добре, збалансувала ситацію.

Что касается быта, то молодым родителями удается и заниматься ребенком, и посвящать время творчеству, хотя, конечно, график полностью подстраивается под малыша.

жижченко и манекен

О выборе ребенка пара долго не спорила. Мальчика назвали Александром по весьма логическим причинам:

Зупинилися на імені Олександр — на честь мого діда, я продовжую його лінію. До того ж у мене тато і старший брат — Олександри. У нашому роді люди дуже консервативно ставляться до вибору імен. Можливо, це своєрідний стрижень, який тримає зв’язок поколінь.

А Евгений добавляет:

К тому же Александр значит защитник. Ната окружена Александрами и не хотелось бы нарушать эту традицию.

Но засиживаться в декрете певица долго не будет, поэтому вскоре ждите много громких новостей!

К слову, сегодня также обсуждают новость о том, что Мэттью Беллами и Элль Эванс стали родителями.

Фото: VIVA!

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости