"Дежавю": Артем Пивоваров випустив сингл українською (ПРЕМ'ЄРА)

"Дежавю": Артем Пивоваров випустив сингл українською (ПРЕМ'ЄРА)

Продовжуємо ділитися з вами музичними новинами. Після прем'єри гурту "Антитіла" ділимося новинкою від Артема Пивоварова. Він випустив свій сингл "Дежавю" українською. Зустрічайте!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Сьогодні, 17 липня, номінант на премію YUNA-2020 у категорії "Кращий виконавець" Артем Пивоваров презентував світові українську версію синглу і візуалізації "Дежавю". Режисером кліпу став Тарас Голубков разом із Inakshe Production, які знімають вже 11-ту роботу артиста.

Ідея кліпу на сингл "Дежавю" була побудована на тому, щоб підкреслити циклічність стану дежавю за допомогою повторюваної ситуації з одних і тих же рухів і через хореографію. Танцівники і перший в Україні професійний колектив маршових барабанщиків Drum Art Show своїми позами і рухами створюють "візерунки" в кадрі, породжуючи свій вир подій.

пивоваров дежавю
 
пивоваров дежавю

Хореографом-постановником кліпу виступив Олесь Пасічник.

пивоваров дежавю
 
пивоваров дежавю

Героїнею "Дежавю" Артема Пивоварова стала Вікторія Палатна, власниця відомого українського бренду. Абсолютно всі вбрання героїні з іспанськими мотивами були зроблені спеціально для кліпу Артема. Ось що говорить артист про новинку:

пивоваров дежавю
 
пивоваров дежавю
 
пивоваров дежавю

Цей кліп має дуже простий підтекст. Він, як і пісня, створений для того, щоб слухач/глядач зміг звільнитися від усіх своїх внутрішніх суперечок, конфліктів або зацикленості на чомусь і цілковито віддатися енергії танцю. Саме тому тут присутній максимум танців, кача і енергії.

Зустрічайте новинку!

Нагадаємо, що 10 липня Артем Пивоваров презентував свою дилогію на треки "Дежавю" і "Позови". Два сингли з альбому "Земной" в один Артем об'єднав не дарма. Кожна з пісень характеризує довгий шлях артиста, що складається зі злетів і падінь, з вірою в себе і свою музику, яка об'єднує, мотивує і надихає стихійних з кожним роком дедалі більше.

Читать такжеAmerican Reckoning: группа Bon Jovi посвятила песню Джорджу Флойду (ПРЕМЬЕРА)

Насвіжіші новини зі світу кіно і музики читайте у нашому розділі "Новини шоу-бізнесу".

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости