LILOVIY: що треба знати про перспективний український гурт

LILOVIY: що треба знати про перспективний український гурт

Ми продовжуємо знайомити вас з молодими і дуже перспективними артистами, за якими слід стежити. Сьогодні у центрі уваги — гурт LILOVIY.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

LILOVIY — це український інді-гурт з Києва. В основі композицій лежить магічний вокал Олени Ковернік, яка і стала ініціатором створення колективу у 2017 році. Стартував проект як акустичний дует Олени та гітариста Антона Ан. Згодом до гурту приєдналися інші музиканти. 

Про музикантів:

  • Олена Ковернік більше десяти років працювала в Театрі на Липках викладачем вокалу. Такі спектаклі-мюзікли, як "Привид замку Кентервіль", "Роман доктора", "Дюймовочка", "Безталанна" та інш.  були поставлені за допомогою її участі як вокаліста. 
  • Антон Ан — гітарист, басист і аранжувальник. Також працює в гурті "Бангладеш орекестр".
  • Саша Довгаль — співає в хорі оперної студії при Національний музичній академії ім. Чайковського. 
  • Богдан Калєніченко викладає в музичній школі гру на гітарі.
  • А Сергій Яксон працює в оркестрі МЧС. 

Дебютний альбом гурту "Називай" вийшов у світ в серпні 2019 року. Світлі, романтичні пісні проекту тяжіють до інді-фольк звучання, і були написані у співпраці з львівською поетесою Наталею Мракою. Завдяки віршу "Ліловий" народилась однойменна назва гурту. 

Новий етап творчості проекту відзначився зверненням до поезії українського письменника Юрія Іздрика. Саме його інтимна лірика звучить в синглі "Amnesia".

LILOVIY информация

В листопаді 2019 гурт випустив кліп "Amnesia" режисерки Марисі Нікітюк, відзнятий на сцені Театру на Липках. Сучасна хореографія, надзвичайні декорації, стихія води — створили вражаючий перформанс у відеороботі та передали атмосферу безмежності космосу. 

LILOVIY информация

І саме на вірші Іздрика написаний другий альбом гурту "Тільки рай", який було презентовано у липні 2020 року. У новому альбомі розширюється спектр емоцій, а музичний матеріал дещо ускладнюється: ламкі ритмічні викрутаси дивовижно переплітаються з фольковими мотивами.

16 липня LILOVIY презентував анімаційний кліп на головний трек альбому "Тільки рай". Режисером, автором сценарію та художником-постановником кліпу є Андрій Щербак (режисер анімаційної стрічки "Причинна" за мотивами однойменної поетичної балади Тараса Шевченка, що отримала численні нагороди та номінації на українських та міжнародних фестивалях). У своїй роботі він створив загадковий пост апокаліптичний світ.

Музика гурту LILOVIY звучить на радіостанціях Lounge FM, Radio Relax, Промінь, Країна FM, OFR та багатьох інших українських радіостанціях, учасники гурту беруть участь у телевізійних програмах.

Гурт виступає з концертами та на фестивалях, серед яких: Respublika Fest, Woodstock Ukraine, Lesia Grand Fest, Зелена Сцена. 

лиловый информация о группе

Сторінки гурту у соцмережах:

А зараз пропонуємо насолодитися музикою гурту LILOVIY.

Нагадаємо, сьогодні також обговорюють прем'єру гурту "Антитіла".

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости