Співачка та радіоведуча Marietta з чоловіком святкують річницю весілля (ЕКСКЛЮЗИВ)

Співачка та радіоведуча Marietta з чоловіком святкують річницю весілля (ЕКСКЛЮЗИВ)

Сьогодні особливий день для відомої української співачки та радіоведучої Marietta. Адже в цей день вони з коханим офіційно стали родиною.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Спеціально для читачів HOCHU.ua Marietta розповіла про радісний привід та поділилася секретами щасливого подружнього життя та особистими світлинами з чоловіком.

  • Ви разом 11 років. Це багато чи мало?

Мій чоловік каже, що в нього — рік за два! (Сміється.) Насправді, так, це багато! Я дійсно не пам’ятаю свого життя до того, як сталися ми; таке відчуття, ніби ми завжди були разом. Із коханою людиною ніколи не буває забагато часу, завжди цінуєш кожен момент!

Marietta фото
 
Marietta фото
  • Чому для свого весілля ви обрали таку символічну дату 8.08.18?

Саша зробив мені пропозицію 7.07.2017, а побралися ми 8.08.18. Це, по-перше, красива дата; по-друге, я вірю в магію чисел. Вісімка — це нескінченність... Уявіть собі: коли такі числа помножуються — то це ж узагалі невичерпна вічність! Не обійшлося, щоправда, й без одного практичного задуму: аби чоловік не забував, коли у нас річниця! (Сміється.)

Marietta фото

Marietta фото
  • Як плануєте провести річницю весілля? У вашій парі є традиції щодо подарунків?

Правду кажучи, ми настільки багато робимо сюрпризів одне для одного та купу часу проводимо разом, що деколи не фокусуємося на конкретних датах. Найкращий подарунок для нас — це подорож, відкриття нових країн і культур. Таке-от у нас на двох хобі! В цьому році через карантин не дуже виходить запланувати мандрівку. Тому ми вирішили влаштувати собі СПА-день. Зараз дуже багато проектів: сімейний бізнес у нас потихеньку розвивається, та і я активно готуюся до концерту-презентації, що відбудеться вже наприкінці серпня в Києві. Тож плануємо безпосередньо в річницю відпочити морально й фізично!

Marietta фото
 
Marietta фото
  • Багато пар зараз не поспішають до РАГСу, що, по-вашому, змінює "штамп у паспорті"? І чи змінює він узагалі щось?

Ми вирішили затвердити наші стосунки на восьмому році спільного життя. Можливо, офіційний шлюб нічого не змінює, та після того як ми оформили все документально, дійсно відчули, що ми справжня сім’я! Ми почали цінувати одне одного не просто як пару, що зустрічається та живе разом, а як родину. І ми якось різко відокремилися від батьків! Не знаю, чи повпливав на це штамп у паспорті, але мені здається, що в мого чоловіка ставлення до мене стало набагато серйознішим, аніж було до цього.

  • Ми живемо у світі технологій, коли в багатьох кохання та стосунки змінюються дуже швидко, "перегорають". Поділіться своїм рецептом міцних стосунків. На яких "китах" тримається життєвий баланс вашої пари?

Основне, на чому тримаються наші стосунки, — це комунікація. Ми завжди говоримо про все, що нас турбує, вирішуємо проблеми разом, ніколи не замовчуємо конфліктні ситуації чи претензії. Ми стовідсотково довіряємо одне одному. Якщо виникають нові бажання, секрети, ми всім ділимося — та приходимо до певного консенсусу. Тож найголовніше — це довіра, підтримка та спілкування.

Marietta фото
Marietta фото
  • Психологи радять парам періодично сідати одне проти одного з келихом вина й обговорювати, що подобається одне в одному і що не подобається. У вас таке буває?

Ми не практикуємо таких психологічних сеансів. У нас, буває, стаються серйозні конфлікти, коли ми виговорюємо все, що накопичилося, проте дуже рідко. За увесь час нашого спільного життя я пам’ятаю, мабуть, рази три, коли вже реально щось накипіло — і просто виривалося "на волю". Так рідко це стається тому, що ми дійсно шукаємо виходи з ситуацій. Я впевнена: те, що психологи радять робити, дійсно працює, просто ми це робимо не за келихом вина час від часу, а коли є конкретні питання, що треба вирішити, і вони з’являються не за розкладом.

  • Що ви у стосунках любите робити особисто для себе, а не для "половинки"?

Я вважаю, що в кожної людини має бути особистий простір: аби побути самому, поїхати кудись провести час, зустрітися із друзями... Не потрібно обмежувати свою половинку, краще давати обирати поле дій. Зараз у чоловіка є певні проекти в Одесі, тож я часто залишаюся в Києві і маю час побути наодинці. Чесно кажучи, дуже сумуємо одне за одним, але й трошки відпочиваємо від того, що ми 24/7 разом. Для себе завжди знаходжу час посидіти-покайфувати у ванні, попрацювати вдома за комп’ютером сама в тиші чи просто послухати музику. Інколи люблю десь пройтись сама, вивітрити свої думки.

Marietta фото

Marietta фото
  • У чому полягає мистецтво бути дружиною та чоловіком?

Раніше я взагалі не вміла готувати, та зараз, коли чоловік проводить багато часу на роботі, в мене є можливість приготувати для нього щось смачненьке. Не тому, що я дружина і маю його годувати, а тому, що мені дійсно хочеться його чимось порадувати! Ось Саша прийшов втомлений, голодний, ми можемо випити трошки доброго вина, скуштувати м’ясо (яке я, до речі, дуже гарно готую!) — і в нього відразу піднімається настрій! Він дуже мотивується, щоб зробити мені щось приємне. Саша любить дарувати мені квіти, кульки, влаштовувати сюрпризи. Мені здається, мистецтво полягає в тому, щоб радувати свою половинку, але робити це дійсно зі своїх бажань, а не просто через стереотипи: мовляв,  чоловік має робити те, а жінка — те. Робіть дійсно те, що вам подобається, надихайтеся своїми стосунками — і тоді вони будуть тільки квітнути й рости разом із вами!

Marietta фото

Ми із задоволенням долучаємось до привітань пари з річницею!

Фото: особистий архів Marietta 

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости