Зірки та продюсери об’єдналися у Всеукраїнську музичну профспілку та готуються вести діалог з владою

Зірки та продюсери об’єдналися у Всеукраїнську музичну профспілку та готуються вести діалог з владою

Відтепер представники музичної індустрії можуть вести офіційний діалог з владою, адже в країні з’явилася перша "Всеукраїнська професійна спілка працівників музичної індустрії". Що слід знати з цього приводу, дивіться у нашому матеріалі.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Цього тижня стало відомо, що українські зірки та продюсери об’єдналися у Всеукраїнську музичну профспілку та готуються вести діалог з владою.

Насправді робота зі створення профільної організації велася давно, але гостра необхідність у ній виникла саме через введення карантинних заходів, коли вся музична індустрія зупинила свою діяльність на невизначений термін. Це прискорило об’єднання представників творчих професій, які збираються запропонувати державі конкретний план розвитку галузі, яка має великий економічний та культурний потенціал. 

музична профспілка

23 червня 2020 року було проведено установчі збори. Представники 16-ти обласних організацій погодили статут і створення "Всеукраїнської професійної спілки працівників музичної індустрії" та обрані члени правління і наглядової ради Профспілки. Це ознака повноліття музичної індустрії, яка за ці роки виросла до повноцінного спілкування з державою. Всеукраїнська профспілка — це потужна форма громадського об’єднання, яка має значний перелік юридичних інструментів для захисту професійних інтересів представників музичної сфери, авторських прав, створення сучасного законодавства, інвестиційний клімат, податкову політику, галузеву програму розвитку та ін.

музична профспілка полякова

Офіційний документ про державну реєстрацію у Міністерстві юстиції України отримали голова Профспілки продюсер Михайло Ясинський, заступник голови Профспілки та правознавець Ганна Степаненко, а також популярна українська співачка Оля Полякова, яка є членом правління. До Профспілки вже приєдналися найвпливовіші представники Музичної індустрії: режисер Алан Бадоєв, продюсер Юрій Нікітін, директор і співвласник музичного видавництва Best Music Мар’яна Вороніна,  музикант та засновник LiRoom.com.ua Олексій Бондаренко, продюсер та звукорежисер Вадим Лисиця, голова всеукраїнської асоціації дистриб’юторів, виробників і продавців професійного звукового та світлового обладнання Ольга Кушпитовська, співачка та автор пісень Тетяна Решетняк (TAYANNA), засновниця форуму концертної індустрії Kyiv Music Days Євгенія Стрижевська, директор музичної PR/Digital агенції "Много воды" Олександр Варениця, промоутер та організатор фестивалів Ростислав Кулик, музикант, саунд-продюсер та автор пісень проекту Cape Cod Максим Сікаленко та ін.

музична профспілка

Наразі, вже є 16 осередків, які представляють Профспілку у різних областях України. "Всеукраїнська професійна спілка працівників музичної індустрії" відкрита для артистів, музикантів, авторів пісень, продюсерів, промоутерів, прокатників сценічного обладнання, організаторів музичних фестивалів та інших представників індустрії. 

Першим кроком членів Профспілки стало подання до Верховної Ради України пропозиції про створення профільного підкомітету Музичної індустрії. За результатами засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, ініціативу сприйняли позитивно і вже у вересні будуть розглядати питання про створення такого підкомітету.  

В планах Української музичної Профспілки розробка програми розвитку Музичної індустрії на 5 років, яка буде запропонована державі.

Долучайтеся у Мережі:

Ми прововжуємо слідкувати за новинами.

Читать такжеОфициально: Сергей Притула баллотируется в мэри Киева (ВИДЕО)

Нагадаємо, що найсвіжіші матеріали про життя знаменитостей ви можете знайти у нашому розділі "Новини шоу-бізнесу".

Фото: пресслужба

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости