"Україна — це ти": зірки привітали країну з Днем незалежності

"Україна — це ти": зірки привітали країну з Днем незалежності

Сьогодні — 29-й День незалежності України! У цей день привітання звучать на кожному кроці. Українські зірки також привітали Батьківщину з головним днем у її житті.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

29 років для людини — це достатньо для перемог над собою, крутих поворотів долі і невимірного щастя! 29 років для країни — це мало, але нам вже є чим пишатися! І ми знаємо, що попереду стільки змін, перемог, приводів для гордості!

Українські знаменитості привітали Україну з 29 роком її незалежності.

Ведучий "Танці з зірками" на 1+1, актор, продюсер Юрій Горбунов:

день независимости Украины

29 років незалежності України з одного боку мало, з іншого боку багато. Мені здається наша країна потрошки, з невеликим прогресом, але все-таки робить справжні кроки в бік незалежності. І ми сподіваємося, що нарешті настане той день, коли всі у нашому суспільстві будуть задоволені, багаті та щасливі. Нехай цей день настане, якомога швидше! З Днем Незалежності всіх і здоров'я — це зараз головне!"

Михаил Присяжнюк, ведущий остросоциального ток-шоу "Один за всех" на СТБ:

"Україна — це ти": зірки привітали країну з Днем незалежності - фото №2

Для країни незалежність – це найвища цінність. На жаль, бувають часи, коли доводиться
виборювати її ціною крові. Багато років тому ми отримали свою незалежність зусиллями
незламних патріотів. Все своє свідоме життя я намагаюсь бути гідним цього! З Днем
незалежності, незламна країно!.

Стас Шуринс, певец, композитор

стас шуринс

Дорогая, любимая Украина! Спасибо тебе за то, что подарила мне свою любовь и встретила радушно, как самого дорогого гостя. Спасибо за то, что дала мне возможность заниматься музыкой, подарила много хороших добрых людей на моем пути! Я желаю тебе мира и добра! Живи и процветай! С любовью, Стас Шуринс.

Андрій Бурим, продюсер, актор серіалу "СуперКопи" на НЛО TV

Андрій Бурим, продюсер, актор серіалу "СуперКопи"

Моя рідна, з Днем незалежності тебе! Незалежності від усіх, хто зазіхає на твої красиві гори, на наше море і небо. Незалежності від нав’язаних принципів життя і чужих векторів розвитку. Вірю в твою силу і свободу. А ми, своєю чергою, робитимемо все, щоб наші діти завжди знали тебе незалежною.

Ведучий ТСН на 1+1 Святослав Гринчук:

Андрій Бурим, продюсер, актор серіалу "СуперКопи"

День незалежності — це чудовий привід згадати про залежність, як це не парадоксально. Про те, як сильно Україна залежить від нас із вами, а ми — від неї. Про те, чому наше здоров'я, особливо у ці нелегкі часи, залежне від наших рішень. А майбутнє — від сьогодення. Доля — від вибору, щастя — від уміння знайти гармонію, а безпека — від героїв. А ще від нас залежать — наші діти. І те, яку Україну вони будуватимуть.
Тож вітаю усіх із Днем, коли від нас, насправді, стало дуже багато залежати. Це величезна честь та радість, але водночас, не менша відповідальність.

Яна Брензей, ведуча програми "Вікна-новини" на СТБ

яна Брензей

Друзі, з Днем незалежності усіх нас! Бути вільною – це найбільше щастя. Самій обирати свій шлях, відстоювати свої інтереси, поважати інших і вимагати поваги до себе. Я бажаю нашій країні і нам усім ніколи цієї волі не втратити. І не сумніватися – все вдасться. Які б ще виклики не постали перед нами, ми, українці, разом, а тому впораємося!

Руслан Сенічкін, ведучий "Сніданок з 1+1":

"Україна — це ти": зірки привітали країну з Днем незалежності - фото №6

Привіт! Бажаю, щоб в Україні настав мир завдяки нашій перемозі. І не забували тих, хто стоїть на передовій! А Миколаєву бажаю — бездоганних доріг ;) І всім нам у День Незалежності бажаю сили,мужності, підтримки, співчуття одне до одного. Незважаючи на нелегкі часи нам треба йти вперед. Будьте всі здорові!

Григорий Решетник, ведущий проекта "Неймовірна правда про зірок", реалити "Холостяк" и "Холостячка" на СТБ:

"Україна — це ти": зірки привітали країну з Днем незалежності - фото №8

Хочу привітати усіх з чудовим святом – Днем незалежності України. Попри те, що у нас
ще молода держава, вона вже досвідчена. Мені здається, саме в такому віці треба
ухвалювати рішення, нести відповідальність, відчувати незалежність. Я вважаю,
незалежність має починатися з кожного з нас, з кожної родини, з кожної дитини, з
кожного батька й матері. Тому будьте незалежними всередині, будьте вільними в думках,
не бійтеся висловлювати власну точку зору, підкорювати нові вершини. І в цьому вам
обов’язково допоможуть проєкти СТБ. Дивіться нас і переконуйтесь, що абсолютно все
можливо! Міцно обіймаю, будьте щасливими та незалежними!.

Женя Янович, ведучий, актор шоу "Мамахохотала" на НЛО TV

женя янович

Щороку чую нагадування від знайомих та родичів, що я – ровесник України. Та, мабуть, ще ніколи я не відчував себе настільки близьким, як мені здається, до душевного стану нашої країни. Я впевнений, що ми потрішки переходимо у стадію молодої зрілості та починаємо бути зваженими. Так, ще можемо робити дурниці, але вже готові самостійно відповідати за наслідки. І, головне, що Україна дійсно стала самостійною. Я бажаю всім українцям відчувати свою причетність до України. Наша незалежність – це не вседозволеність, це вміння свідомо робити вибір на користь своєї країни. Ось цього вміння я нам і бажаю.

Олексій Душка, ведучий "Їмо за 100" на 1+1:

"Україна — це ти": звезды поздравили страну с Днем независимости - фото №7

Зі святом, мої любі, хороші, хоробрі брати і сестри. Нехай цей рік видався одним з найскладніших, але ми не опускали рук. Ми народ, який може подолати будь-які перешкоди. Ми сильні, ми відважні, ми обачливі, бо ми — громадяни України всіх національностей. А об'єднує нас повага одне до одного і до нашої країни. Люблю Вас.

Владимир Ярославский, судья "МастерШеф"

"Україна — це ти": звезды поздравили страну с Днем независимости - фото №8

Дорогі мої, кохані та незалежні українці, зі святом вас! 24 серпня, день, який став мірилом того, наскільки ми стали сильнішими, мудрішими і більш незалежним. Нам знадобилося багато часу, щоб усвідомити цінність всього, що у нас є і усвідомити, який талант в руках кожного з нас. Поважайте культуру, шануйте традиції, розвивайте нашу кухню, любіть Україну, цінуєте продукт, створений власними руками і свободу, яку у нас нікому не відняти.

Людмила Барбір, ведуча "Сніданок з 1+1":

"Україна — це ти": зірки привітали країну з Днем незалежності - фото №10

Україна — це наші з вами родини, наша любов до рідних та близьких, наша готовність та уміння бути далеко та близько водночас.
Часи карантину показали, наскільки важливо бути разом, наскільки ми необхідні один одному. Як важливо допомагати батькам, бачити усмішки дітей, підтримувати близьких і рідних.... І хоч було важко та незвично — нам вдалося! У День Незалежності я бажаю всім українцям відчувати любов та підтримку. Бережіть себе і всіх тих, хто поряд з вами.

Надія Хільська, акторка серіалу "Швидка" на НЛО TV:

"Україна — це ти": звезды поздравили страну с Днем независимости - фото №9

Україно! Моя земле! Колись ти стала незалежною, і тобі це дуже личить! Ти така красива! Країна гір та степів, швидких річок та золотих полів. Вірю, що настане мир на нашій землі і ми і надалі будемо пишатись тим, що ми УКРАЇНЦІ! Тримайся, рідна! Ми з тобою! З Днем Незалежності!

Лідія Таран, ведуча ТСН на 1+1:

"Україна — це ти": звезды поздравили страну с Днем независимости - фото №10

Хочеться побажати кожному українцеві почати свою незалежність з гармонії у сім’ї. Чим більше щасливих родин у країні, тим міцніша і більш незалежна у нас буде держава, бо ми всі — частина одного великого механізму. У цьому році життя у всьому світові змінилося. Дуже хочеться, аби наша держава, наші громадяни якомога менше від цього постраждали. Я вірю, що на нас чекає хороше і світле майбутнє, якщо кожен почне з удосконалення себе. Головне, залишайтеся здоровими і психологічно стійкими за будь-яких обставин. Живіть нормальним життям, яке було до пондемії, без страху та тривоги за майбутнє, але не порушуйте карантинних норм. Ми разом усе подолаємо! З Днем незалежності, країно!

Олексій Рева, ведучий шоу "Мамахохотала" на НЛО TV:

"Україна — це ти": зірки привітали країну з Днем незалежності - фото №11
 

Народ, вітаю всіх з Днем Незалежності! 29 років як наша країна стала незалежною. І зараз всі наші з вами зусилля мають бути направлені на те, щоб кожен громадянин нашої країни став таким же. Бажаю всім сил, щоб кожного дня, кожної хвилини, кожної миті відстоювати свою незалежність. Незалежність від усього. Від звичок, від стереотипів, від нав‘язаних думок. Кожен з нас має постійно робити вибір. Навіть нічого не робити – це теж вибір. Але він має у нас бути. Допоки є вибір, допоки ми і будемо незалежними. Слава Україні!

Соломія Вітвіцька, ведуча ТСН на 1+1:

"Україна — це ти": зірки привітали країну з Днем незалежності - фото №14

Цього літа я отримала нагоду побувати у різних куточках України. Вирішила, що у часи карантину варто підтримати українські курорти та локальних виробників. І хочу сказати, що вражена, наскільки українці різні та, водночас, наскільки всі працелюбні та гостинні.
У День Незалежності бажаю всім нам гуртуватися, любити своє та цінувати те, що ми маємо. Впевненими кроками йти вперед у майбутнє та на цьому непростому шляху підтримувати один одного.

Ольга Доля, співачка:

ольга доля

Я люблю Україну всім серцем, особливо гостро це відчуваю зараз, перебуваючи за 4 тис км, в Казахстані. Сьогодні день, коли наша Батьківщина стала вільною.
Я бажаю Україні і нам з вами процвітання, благополуччя, миру і стабільності. Нехай у кожному домі буде злагода і взаєморозуміння. Прямо зараз ми пишемо історію нової країни, кожен з нас. Нехай це буде історія, якою пишатиметься наступне покоління! Зі святом, з Днем Незалежності! Ваша Ольга Доля. 

Олександр Погребняк, актор серіалу "СуперКопи" на НЛО TV:

"Україна — це ти": зірки привітали країну з Днем незалежності - фото №13

Бажаю всім українцям бути незалежними в праві вибору! Щоб ніхто не смів Вам дорікати, нав'язати, критикувати Ваш вибір! Аби моя країна була вільна і незалежна, як ззовні, так і всередині! Бажаю кожному з нас миру, злагоди, достатку і невпинної роботи над собою. Почнімо з себе!

Ігор Рева, ведучий шоу "Мамахохотала" на НЛО TV:

игорь рева

Вітаю з Днем незалежності! Бажаю, щоб усвідомлення того, що "я — українець", надихало більше, ніж якийсь мотиваційний спіч чи соціальний ролик! Щоб самосвідомість кожного була вищою за Говерлу, а повага до співгромадян — ширшою за Дніпро! Прокидайтесь щодня із бажанням зробити себе кращим! Я вірю в Україну і українців! Зі святом! З днем народження, Україно!

Гурт "Cloudless":

"Україна — це ти": зірки привітали країну з Днем незалежності - фото №15

Незалежність — це не просто якась декларація, або шароварна маячня. Незалежність — це гідність та повага до себе. Тому, брати та братині, вітаю вас із Днем Незалежності, пам'ятайте, що кожен з нас і є Україна, любіть себе, любіть Україну у собі, любіть її навколо вас, будьте сміливими та гідними, не дозволяйте вас принижувати та знущатись з ваших прав, не забувайте, що боротьба все ще триває та триватиме ще довго. Слава Україні!

Гурт "GannaBaby":

"Україна — це ти": зірки привітали країну з Днем незалежності - фото №16

Люба Україно,
Пишемо тобі з привітанням до твого Дня Народження. Хочемо поздоровити тебе і сказати, що ми дуже любимо і цінуємо тебе. І хоча в тебе вистачає зашкварів і в твоєму житті часто несеться всяка дика дічь, ми тебе не покинемо і будемо якось разом це все вивозити. Нас навіть не лякає твоя тимчасова біполярочка. Не хвилюйся, це все справа часу.

З Днем незалежності, Україно!

Також не пропустіть: до Дня Державного Прапора в Києві підняли найбільший стяг в Україні

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости