ARTBAT і Jan Blomqvist: 7 фактів про найяскравішу вечірку сезону

ARTBAT і Jan Blomqvist: 7 фактів про найяскравішу вечірку сезону

Найбільш затребувані артисти на електронній арені ARTBAT знову зіграють у столиці. 5 вересня знаменитий творчий тандем закриватиме сезон разом із гостем із космополітичного Берліна — електронним музикантом і продюсером Jan Blomqvist. Локація незмінна: найкращий літній спот столиці Osocor Residence.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Чому в жодному разі не можна пропускати цю вечірку:

  • Легендарні артисти, які стали обличчями української електроніки у всьому світі, — талановиті хлопці з ARTBAT вже дарували свій потужний вайб гостям Osocor Residence у липні. Цього разу зірки мелодік-техно представлять меломанам зовсім свіжий матеріал, написаний ними на карантині, зокрема презентують публіці написаний разом із вокалістом Sailor & I трек "Best of Me", який має вийти 11 вересня. 
Арбат

Це буде наш єдиний київський виступ до кінця літа, тому ми хочемо зібрати разом усіх друзів.

— говорять ARTBAT про майбутню вечірку та зізнаються, що 5 вересня все буде надзвичайно цікаво. Звучить інтригуюче, чи не так?

  • Постійні гості світових фестивалів, ARTBAT та Jan Blomqvist неодноразово виходили на одну сцену під час масштабних електронних подій. Більше того — артисти певні, що їхня музика відмінно доповнює одна одну. Пересвідчитись в цьому ми зможемо вже 5 вересня.
  • Jan Blomqvist бачить свою місію в щасті слухачів. Берлінська зірка наголошує: "Не можна просто вийти на сцену і сказати людям: "Мені все одно". Ми маємо зробити їх щасливими". Тож, 5 вересня вас очікує сеанс безмежного музичного щастя. 
  • Якщо й існує ідеальна музика для повного релаксу, розслаблення й безтурботного відпочинку — то це Jan Blomqvist. Відомий німецький електронник майстерно міксує в одному полотні мінімалістичні біти й чуттєвий вокал. Саме його сет прозвучить 5 вересня першим.

  • Естафету приймуть зірки світової техно-сцени ARTBAT. Хедлайнери фестивалів Awakenings, Tomorrowland, Loveland і DGTL та найбільш продавані артисти на Beatport поділяться щедрою порцією потужного й мелодійного техно в променях західного сонця.
  • Osocor Residence заслужив звання одного з найкращих літніх столичних майданчиків для концертів і електронних подій. Сюди так приємно втекти від міського гамору порелаксувати біля прохолодного басейну. Тут уже запалювали ARTBAT, співав про Лейлу та Медіну Jah Khalib, і саме тут створили настільки дивовижну атмосферу, щоби вам якомога довше не хотілося виходити за її межі. Проводжати літо на такій локації — суцільна насолода.  

Ну що, квитки купили?

Также не пропустите: звезда "Киев днем и ночью" сыграла главную роль в многосерийном детективе

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости