У ведущей "Сніданку з 1+1" Нели Шовкопляс коронавирус

У ведущей "Сніданку з 1+1" Нели Шовкопляс коронавирус

Судя по тому, сколько новых сообщений о заболевших коронавирусом в мире и в Украине в частности, пандемия пока что не отступает. Так, сегодня стало известно о том, что заразилась коронавирусом Неля Шовкопляс.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Пока наши читатели обсуждали интервью к 25-летию "1+1", появились тревожные новости от одной из ведущих.

Звезда утреннего шоу "Сніданок з 1+1" Неля Шовкопляс на своей странице в Facebook призналась, что заразилась коронавирусом. Первые симптомы заболевания появились в конце прошлой недели, а новый тест подтвердил предположение: у нее  COVID-19.

неля шовкопляс коронавирус

Вот что харизматичная ведущая рассказала о своем самочувствии:

Неля Шовкопляс
Неля Шовкопляс
телеведущая
 
Друзі ! Доброго ранку! Сьогодні з вами в ефірі Сніданку була не зі студії, а на відеозв’язку онлайн. Так, я захворіла на COVID-19. Напередодні в кінці минулого тижня почала себе погано почувати і зробила тест. Почався сильний головний біль та боліло все тіло. Коли і де заразилася — не знаю. Одразу повідомила всіх контактних осіб, на роботу і в школу дітей. На щастя, і Руслан, і Люда, і Єгор і колеги, з якими я була в контакті, вже отримали негативні результати своїх тестів. Родина ще проходить тестування. Ці дні перебуваю на самоізоляції під контролем лікаря. Дотримуюсь всіх його настанов, проходжу дообстеження, приймаю медикаменти. Отримала лікарняний. Є хвилювання, але сподіваюся і вірю, що все якнайшвидше буде добре! Прошу вас берегтися, відповідально дотримуватися всіх карантинних вимог МОЗ — соціальної дистанції, маскового режиму, користуватися септиками. Коронавірус — це серйозно. Зміцнюйте свій імунітет. Будьте здорові ! Бережіть своїх рідних і всіх навколо. Дякую за підтримку і ваші добрі коментарі — це додає мені сил!
 

Поклонники желают телеведущей скорейшего выздоровления, к которым присоединяемся и мы!

неля шовкопляс коронавирус

Напоминаем, на днях стало известно, что от коронавируса вылечилась Ольга Фреймут.

Фото: Facebook Нели Шовкопляс

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости