"Ми соціальні тварини, нам не вистачає спілкування з людьми": прем’єра кліпу з Ілоном Маском та ексклюзивне інтерв’ю ТНМК

"Ми соціальні тварини, нам не вистачає спілкування з людьми": прем’єра кліпу з Ілоном Маском та ексклюзивне інтерв’ю ТНМК

ТНМК продовжують вражати прихильників яскравими кліпами та сюжетами треків. 2020 рік став досить насичений різними подіями для всієї землі. Однією з них стала новина про відправку в космос двох американських астронавтів від компанії Ілона Маска і NASA. І саме ця новина стала основою для нового треку та сюжетом для кліпу.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов
Related video

Новий сингл "Контакт" це покладене на музику гумористичне науково-фантастичне оповідання: Ілон Маск телефонує Фаготу та повідомляє, що того обрано для першого контакту з іноземною цивілізацією — синіми жінками з планети Венера. "Контакт" — це перший трек із нового альбому, над яким гурт працює саме зараз.

Також ми взяли інтерв'ю в учасників групи, дізналися про зйомки нового кліпу і про те, як вплинув на їхню творчість карантин.

  • Тільки й розмов про ваш новий кліп. Чи правда, що в ньому знявся сам Ілон Маск? Як вам вдалося це втілити в життя?

ТНМК: Ілон Маск є одним з героїв пісні "Контакт" та кліпу — в цій історії він звертається до Фагота з проханням стати представником людства на першій зустрічі з цивілізацією синіх жінок з планети Венера. Наш кліп анімований, саме там він з'являється, телефонує Фаготу і розповідає, що сталося.

тнмк
  • Про що пісня і кліп? Як прийшла ідея кліпу?

ТНМК: Отже, Маск зранку телефонує Фаготу і розповідає про те, що людство щойно вперше зіштовхнулося з іншою цивілізацією. Венера, сині жінки — і їм для контакту потрібен Фагот. Дізнавшись про це, він збирається летіти на перше побачення з синіми жінками. Режисеркою стала Марія Оз, сценарій Ольги Навроцької. Ми зрозуміли, що під час карантину не можемо зняти все це, бо всі сиділи вдома, тому звернулися до Марії, вона втілила в життя ідею Навроцької, описавши цю всю історію. Фактично пісня є гумористичним науково-фантастичним оповіданням.

тнмк
  • Коли дізналася про тему вашого нового кліпу, то відразу згадала кліп гурту PAIN "Shut Your Mouth", тільки в ньому навпаки — інопланетянин навідується в гості до землянина. Чи надихалися ви якимись уже відомими роботами?

ТНМК: Кліп є компіляцією з багатьох відомих робіт. Найбільше там від Зоряних війн та  Star Trek. А щодо натхнення, то тут варто запитати режисерку.

тнмк
  • Режисером кліпу стала Ольга Навроцька. Це ваша перша спільна творча робота? Не виникає суперечок через різні погляди на ті чи інші речі на знімальному майданчику? 

ТНМК: Ольга Навроцька стала автором сценарію. І це не перша наша робота. Ольга знімала нам вже 3 чи 4 кліпи, а в цьому випадку вона є автором сценарію. 

тнмк
  • Соціальні дослідження показали, що за час карантину багато шлюбів розпалося. Як це було у вас — опинитися 24/7 в закритому просторі з партнером? Які труднощі виникали? Як вдається підтримувати вогонь у стосунках?

ТНМК: Якщо вогонь є, то ніякий карантин його не зруйнує, а якщо його немає, то ніякий карантин не допоможе. 

  • Нещодавно у вас був вертикальний концерт в готелі Братислава. Як вам такий формат? Гадаєте, він приживеться в Україні? Якими бачите ваші концерти в найближчий рік?

ТНМК: Не хотілося б, щоб ми були прив’язані до вертикальних концертів, оскільки в Україні не існує майданчиків для такого формату. Тому хотілося б більше горизонтальних концертів. Та коли немає іншої можливості, то можна зіграти й так, хоча це важко — фітбеку мало, погано чути на відстані реакції публіки. 

тнмк
  • Взагалі карантин приніс вашому гурту багато збитків? Чи багато концертів довелося відмінити?

ТНМК: Скасувати довелося все. Взагалі йдеться про проблеми усього людства, а ми ж є його частиною. :) І в нас такі самі проблеми, як і в решти. А шоу-бізнес взагалі довелося поставити на паузу. 

  • Ну і найбезглуздіше питання в нинішній ситуації: творчі плани складаєте чи намагаєтеся нічого не загадувати наперед?

ТНМК: У нас є пісня "Ми смішили Бога", в якій йдеться про те, що коли ти складаєш плани — смішиш Бога. Для нас карантин — як пауза для накопичення матеріалу. Зараз ми його записуємо, зводимо, багато студійної роботи, хочемо показати те, що ми написали й записали під час локдауну. Зараз виходить "Контакт", перший з наших карантинних здобутків. Пісня, кліп й концертна програма "Танок йде на контакт". Ми — соціальні тварини, нам не вистачає спілкування з людьми. Навіть під час карантину треба вигадувати формати, які дозволять спілкуватися. Бо інакше — ніяк. 

А як вам новий кліп ТНМК?

Також не пропустіть: интервью с основательницей Marie Fresh Cosmetics

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости