Jerry Heil під час карантину змінила професію і випустила новий кліп (ВІДЕО)

Jerry Heil під час карантину змінила професію і випустила новий кліп (ВІДЕО)

Новий кліп Jerry Heil на пісню #БОМБА_РАКЕТА_ПУШКА_ГРАНАТА сміливо можна назвати новим форматом в українському шоу-бізнесі! Чому? Шукайте відповідь у нашому матеріалі.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Щоб зняти справжній музичний екшн за сценарієм, знадобилося три доби часу. В основі сюжету історія дівчини, яка залежна від шопінгу і так мріє про кар’єру кур’єрки, що кидає задля цього стару роботу в офісі. 

На майданчику була задіяна величезна кількість акторів, а в сценах з танцями підлітки впізнають своїх кумирів з ТікТоку — популярних українських блогерів з Top Team House. Ось як коментує новий кліп співачка:

БОМБА_РАКЕТА_ПУШКА_ГРАНАТА

Кліп стане першим в новій ері моїх відеоробіт, яку я нарекла МЕМклама — коли бренд стає головним героєм відео, довіряючи моєму баченню! Для цього бренду  потрібно не боятися самоіронії, тому що майбутнє реклами, як вже писав американський Форбс — за мемасами! Ідеальним партнером в кліпі #БОМБА_РАКЕТА_ПУШКА_ГРАНАТА стали Raketa, яка до цього мало була проявлена серед інших артистів, і я вирішила закрити під них весь кліп! Плюс гіпермаркет АШАН, які також повірили в нашу історію!.

Керував знімальним процесом молодий режисер Тіма Дарменов:

БОМБА_РАКЕТА_ПУШКА_ГРАНАТА клип
 

Мені здавалося на початку, що з Яною буде складно. У неї ціла армія людей, які приймають рішення разом з нею, до того ж величезна зайнятість, яка заважала репетиціям. Були сумніви, що велика частина написаного просто не реалізується, але на ділі вона готова була мерзнути, падати, вчитися кататися на скейті, стрибати на твердий мат, знаходитися на знімальному майданчику три ночі! З відіграшем все було теж відмінно, буквально за хвилину – два коротких роз'яснення і вона видавала вже хороший результат з першого дубля.

Яна настільки вжилася в роль кур’єрки, що, ходять чутки, в рамках промо кліпу буде самостійно у своєму гарячому кур’єрському костюмі розвозити замовлення від Raketa!

БОМБА_РАКЕТА_ПУШКА_ГРАНАТА

Задля зйомок мені довелося  за один день навчитися кататися на лонгборді та скутері!

— ділиться в своєму інстаграм Jerry Heil.

Кліп став першою відеороботою Jerry Heil, яку знімала молода команда професіоналів Mozhem Production.

БОМБА_РАКЕТА_ПУШКА_ГРАНАТА

Пропонуємо вам оцінити новинку!

Найцікавіші новини шукайте у нашому розділі "Новини шоу-бізнесу".

Фото: пресслужба

Подписаться Подписаться
Материалы по теме:
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости