Алле Мазур исполняется 55: телеведущая появилась в стильной фотосессии и рассказала о победе над раком

Новости шоу-бизнеса
Ирина Майстренко

Ирина Майстренко

Фриланс-редактор

16 сентября  — дата, которую в календаре именинников сентября невозможно пропустить, ведь это день рождения Аллы Мазур!

Сегодня звезде украинского телевидения исполняется 55. Не секрет, что последний год выдался очень непростым для телеведущей, ведь Алла Мазур столкнулась с онкологией. Она честно делилась с аудиторией тем, как протекает болезнь и с какими трудностями она сталкивалась.

И теперь звезда ТВ может выдохнуть с облегчением: она победила болезнь и рада встречать новый год своей жизни. Мыслями Алла Мазур поделилась на своей странице в Facebook :

Related video
Алла Мазур

Алла Мазур

телеведущая

Привіт, мій новий рік!) Я жива — і це найбільше досягнення року минулого. Постояла подумки на краю — і отримала ще більше внутрішньої свободи. Побачила себе нову — і відчула, що цією свободою можна поділитися) І підтримати інших. Тих, хто зіткнувся з онкологією в час пандемії: такий собі особливий джек-пот. Але шанс одужати — є. І чим раніше почати боротьбу – тим вищий. Мене надихала одна глядачка. Яка написала: ваша робота в ефірі доводить нам, що перемогти — можна. Тепер хочу переконати, що і візуальних наслідків цієї боротьби особливо боятися не варто. Бо головне — очистити організм. А волосся — відросте. І життя підкине вам новий образ: який може виявитись несподівано симпатичним. Навіть модним і актуальним: як виявилось в моєму випадку. В цьому номері «Marie Claire» — моє послання тим, хто вчиться сміливості: приймати себе — і любити себе – і в біді, і в радості. Хто наважується змінити життя — після онкології. Йде вчитися танцям. Йде на йогу. Починає медитувати. Наповнює себе любов’ю. Бо тільки так — зможемо поділитися нею з іншими. Не бійтеся змін. Повірте у себе і свої сили. Довіртеся Небу: там справді дививожним чином підказують нам шлях. Як виконали бажання моє. Давно хотіла повчитися: щоб не тільки вчити інших) Записалася в групу. І от — отримала запрошення. Перше заняття – сьогодні. В мій день народження. Тема, як на замовлення: як визначити власний тип мислення і повернути його в кращий бік) Ну чом би саме так — не почати свій новий рік?)) Словом – з 10.00 до 16.00 відповідати на дзвінки та смс сьогодні не зможу: вчусь)) І для вас зразу 5 обкладинок осіннього номера Marie Claire Ukraine. Вибирайте: кому яка ближча.

А вот и те яркие кадры Аллы Мазур в новом образе — без парика, с натуральным цветом волос и огромной, заразительной силой, которая видна во взгляде. Согласитесь, телеведущая выглядит просто блестяще!

день рождения аллы мазур
день рождения аллы мазур
день рождения аллы мазур
день рождения аллы мазур
день рождения аллы мазур

Мы присоединяемся к многочисленным поздравлениям поклонников и желаем крепкого здоровья и долголетия имениннице!

Фото: Marie Claire Ukraine