"Це був абсолютно незнайомий мені стан": бэк-вокалистка Олега Винника Таюне рассказала о симптомах коронавируса по дням

"Це був абсолютно незнайомий мені стан": бэк-вокалистка Олега Винника Таюне рассказала о симптомах коронавируса по дням

Бэк-вокалистка Олега Винника Таюне, недавно переболевшая коронавирусом, рассказала о его симптомах и протекании болезни. Подробнее об этом читайте дальше в статье.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Недавно мы писали, что Олег Винник заболел коронавирусом. Он и его партнерша по проекту "Танці з зірками" Алена Шоптенко покинули шоу из-за болезни.

На днях Олег Винник сообщил, что вылечился от коронавируса. А его бэк-вокалистка Таюне, которую давно считают женой певца, рассказала о симптомах и протекании болезни. 

Таюне
Таюне
Бэк-вокалистка Олега Винника
 
Ви коли-небудь плакали від крепатури? А я плакала... Так "закрепатурив" мене коронавірус, в існуванні якого я довгий час сумнівалася, навіть більше — абсолютно не вірила. Та коли мене накрила ця коронна історія, я переконалася, що це навіть більше за правду. Зник нюх і смак, температура перші чотири дні забрала всю силу, в тілі така крепатура, ніби я піднімала ввесь світ, виявили двостороннє запалення легень, на третій день зник голос, на четвертий повернувся, антибіотики, які я вживала в своєму житті і мене рятували, на цей раз викликали люту алергію на очі, суцільна сонливість, їжа — не цікаво, рухатись — не можу.

Це був абсолютно незнайомий мені стан, який тиждень не давав мені нормально жити, на восьмий день стало легше, з кожним днем легше. Зараз я офіційно здорова і до роботи готова! Дякую вам, мої друзі, за підтримку! Видужуйте скоріше, хто теж захворів! Бережіть себе ті, хто ще й досі сумнівається, як я донедавна.

Тримайтесь всі! Переживемо і це. Будьмо усі здорові!!!!
 

Напомним, Виктор Ляшко назвал четыре причины, почему растет заболеваемость COVID-19

олег винник таюне

Берегите себя и окружающих!

Также не пропустите: Владимир Остапчук женился во второй раз

Подписаться Подписаться
Материалы по теме:
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости