"Вітер": Тоня Матвієнко презентувала кліп, в якому розповіла, про що мовчать жінки (ВІДЕО)

Новости шоу-бизнеса
Иванна Пашкевич

Иванна Пашкевич

Журналист

Співачка Тоня Матвієнко презентувала нову роботу за участю чоловіка Арсена Мірзояна. Більше про це читайте далі в нашому матеріалі.

За словами артистки, лейтмотивом пісні є стрімка закоханість, коли бажання бере владу над розумом, що, немов буревій, залишає за собою "зруйноване поле емоцій".

Авторами ліричного треку виступила команда авторів з Наталії Дзеньків і Віктора Ровінського на чолі з Віталієм Телезиним. Останній також написав музику та виступив саундпродюсером.
Розмірковуючи над візуалізацію пісні "Вітер", кліпмейкер Віктор Скуратовський назвав її гімном всіх жінок. На його думку, пісня розкриває сутність жіночої пристрасті, щирості, рішучості та вагань водночас. Аби передати сенс треку художніми засобами, було використано метафору любовного трикутника.

Related video
Вітер: Тоня Матвієнко презентувала кліп на нову пісню, в якому розповіла про що мовчать жінки - фото №1
Вітер: Тоня Матвієнко презентувала кліп на нову пісню, в якому розповіла про що мовчать жінки - фото №2

За режисерським задумом, одну з головних ролей у відео виконав чоловік співачки Арсен Мірзоян, адже перед артисткою стояла задача показати на камеру справжні почуття.

Тоня Матвієнко

Тоня Матвієнко

Коли перебуваєш у відносинах та зустрічаєш іншу людину, яка так саме подобається, стикаєшся з непідвладними емоціями та почуттями, що породжують і страх та відчуття невизначеності. Про це не говорять. Людина залишається наодинці з цими думками.

Відео на пісню "Вітер" виконано у чорно-білой стилістиці. Вона створює асоціацію з французьким кіно про красиве кохання. Зйомки проходили на території Національного комплексу "Експоцентр України". За цей час Тоня Матвієнко змінила два образи  —  чорний та білий, які підкреслюють емоційні вагання будь-якої жінки.

УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ:

Також вам може бути цікаво:  KHAYAT презентував кліп на пісню "Темно ".