"Не забувай мене": переможниця "Голосу країни" Оксана Муха в новому образі презентує містичний кліп (ВІДЕО)

"Не забувай мене": переможниця "Голосу країни" Оксана Муха в новому образі презентує містичний кліп (ВІДЕО)

В перший день зими переможниця вокального проєкту "Голос країни" Оксана Муха представляє новий сингл "Не забувай мене". Це загадково-екстремальна історія про художника, який в пошуках музи ледь не божеволіє. Зустрічайте!

Оценка
- 4.67 из 5 возможных на основе 3 голосов

Піснею та кліпом "Не забувай мене" співачка розпочинає новий етап у своїй творчості: новий стиль музики, нове звучання, нові несподівані образи. 

Магія, містика, загадка, марево: у відеопрем’єрі "Не забувай мене" Оксана Муха в ролі недосяжної, омріяної музи, яку шукає художник. Роль митця у кліпі зіграв знаний український живописець Ніко Струс (Niko Strus), який творить в унікальній техніці — спецфарбами на шкірі.

оксана муха не забувай клип

За сюжетом відео, художник ледь не божеволіє в пошуках образу жінки, яка мимоволі явилася йому. Головна інтрига — чи вдасться творцеві домалювати портрет таємничої незнайомки?

оксана муха не забувай клип

Ось що говорить сама Оксана Муха про нову відеороботу:

Відчуття, що ти здатна когось надихнути настільки, що людина готова гори перевернути, півсвіту пройти, подолати усілякі труднощі, врешті стати кращою. Як творча людина я добре знаю, що таке натхнення. Як і те, що з тобою відбувається, коли його немає… Кліп "Не забувай мене" — історія про мрію, яка здійснюється. Про те велике почуття, яке вказує шлях, яке веде. 

оксана муха не забувай клип

Режисером та оператором відео виступив відомий кліпмейкер Влад Разіховський. Зйомки кліпу відбувалися в осінніх Карпатах — біля загадкових скель "Красний камінь", що у селищі Верхнє Синьовидне на Львівщині, а також на химерній споруді — недобудованій ще за радянських часів ГЕС на річці Стрий. На дві доби знімальна група перемістилася в унікальні гірські локації. Самі ж зйомки видалися напрочуд екстремальними. 

оксана муха не забувай клип

У відео "Не забувай мене" Оксана Муха змінила вісім несподіваних, яскравих образів, більшість з яких — з нової колекції одягу бренду B.O.LDYREVA. Сама ж дизайнер та стиліст Олена Болдирєвадолучилася до проекту і як автор візуальної концепції кліпу. 

оксана муха не забувай клип

Автор музики пісні "Не забувай мене" — Сергій Соловій, автор слів — Микола Бровченко, саундпродюсер — Віталій Кухарський. 

Зустрічайте новинку "Не забувай мене"!

Нагадаємо, сьогодні також відбулася премєра кліпу Аліни Паш Dengi

Фото: пресслужба

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости