Телеведущая Лидия Таран заболела коронавирусом

Телеведущая Лидия Таран заболела коронавирусом

К сожалению, в коронавирусной статистике есть обновление. Украинская телеведущая Лидия Таран заболела COVID-19. Что известно о здоровье звезды ТВ, читайте в нашем материале.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Судя по новостям, пандемия коронавируса пока что не сбавляет обороты (ВОЗ также сообщала, что коллективный иммунитет не сформируется в 2021 году). А это значит, что, скорее всего, и далее будут тревожные новости в контексте главной темы нашего времени.

И вот о неутешительном диагнозе сообщила известная украинская телеведущая Лидия Таран. Звезда после отдыха в Турции получила положительный результат теста. Непростыми новостями она поделилась на своей странице в Facebook. 

лидия таран коронавирус

Вот что говорит телеведущая о своем самочувствии:

Лидия Таран
Лидия Таран
телеведущая
 

У найближчих ефірах ТСН на 1+1 ми не зустрінемося… На жаль, я захворіла на COVID-19. Зараз перебуваю на самоізоляції вдома. Після короткої святкової відпустки до Туреччини, я зробила ПЛР-тест та отримала позитивний результат.... І навіть попри дотримання суворих карантинних вимог у тій країні та під час самої подорожі - це все одно зі мною трапилося... У турків у ці святкові дні був локдаун у всіх містах - і він проходить жорсткіше, ніж у нас. Наприклад, у суботу і неділю всі сидять вдома, а туристи перебувають в готелі, - виходити зась.

Завжди стараюся дисципліновано виконувати карантинні вимоги, носити маску, користуватися антисептиком, уникаю великих скупчень людей та бережу від зайвих контактів себе й близьких. Цей вірус підступний і ніколи не знаєш, де і як з ним зіштовхнешся, навіть якщо контролюєш ситуацію. Та я налаштована на перемогу у цьому двобої! Встигла після відпустки провести один ефір ТСН. Не хвилюйтеся! На роботі ми дотримуємося карантинних норм і дистанції. Усім контактним особам повідомила.

Почуваюся добре. Маю температуру 37,5. Особливих симптомів не відчуваю. З лікарем на зв’язку, приймаю медикаменти і вітаміни. Сумую за ефірами та улюбленими телеглядачами.

Друзі, привіт вам усім! Обіцяю набратися сил і повернутися до роботи переможницею. Прошу всіх дотримуватися карантинних вимог і рекомендацій МОЗу та ВООЗ. Дивіться ТСН і довіряйте тільки перевіреним новинам. Подбайте про себе та тих, хто поруч. І якщо можете - більше будьте вдома на цьому карантині. Дякую вам за підтримку – ціную кожного. Дбайте про імунітет і будьте здорові!

 

Поклонники желают Лидии Таран скорейшего выздоровления!

лидия таран коронавирус

Отметим, вчера стало известно, что создатель "Ералаша" Борис Граческий не смог побороть коронавирус.

Фото: Facebook Лидии Таран

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости