"​​​​​​​В любові 1+1=1": Jerry Heil представила новий сингл

"​​​​​​​В любові 1+1=1": Jerry Heil представила новий сингл

Напередодні Дня святого Валентина Jerry Heil випустила пісню #АРИФМЕТИКА_КОХАННЯ. Цей сингл — перша ластівка з нового міні- альбому співачки "Особисте". EP здивує всіх неочікуваною відвертістю: таку сторону Jerry Heil ще не знав і не бачив ніхто. 

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Уважні слухачі та прихильники Jerry Heil раніше могли чути #АРИФМЕТИКУ_КОХАННЯ: співачка виконувала її восени 2019-го року, на дебютному концерті #Я_ЯНА. Сьогодні ця пісня виходить у новому звучанні та натякає, чого чекати на альбомі "Особисте". Його назва повною мірою відображає настрій та загальний концепт. Це сім треків особистої тематики, дуже дорогих серцю Jerry Heil. Деякі з них вона написала ще кілька років тому і чекала слушної миті, щоби ними поділитись. 

Яна Шемаєва розповідає, що на написання #АРИФМЕТИКИ_КОХАННЯ її надихнула книга, яку вона так і не прочитала. Їй порадили "Математику любові" — в цій книзі йдеться про теорію, згідно якої можна вирахувати, коли в твоєму житті з’явиться "твоя людина", кохання усього життя.

Треба всього лише "пережити" певну кількість побачень та партнерів. За словами Яни, вона спочатку заперечувала таку ідею, але врешті-решт роздуми на цю тему привели до цікавих висновків. І надихнули на створення пісні та певної "формули кохання": 

Jerry Heil розповіла:

джери хейл новий трек

Самі стосунки — ще та арифметика! Балансувати між "бути собою" і дійсно деколи наперед продумати дії, щоб не наламати дрів. І головне: єдине ціле утворюється з двох повноцінних одиниць!
В любові 1+1=1.

Як вам новинка?

Также не пропустите: Елена Темникова и Ramil’ выпустили совместный трек "Из-за тебя"

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости