Что посмотреть: актер Александр Божко поделился списком любимых фильмов и сериалов

Что посмотреть: актер Александр Божко поделился списком любимых фильмов и сериалов

19 февраля в 20:15 на СТБ ко Дню памяти Героев Небесной Сотни зрители увидят 4-серийную драму "Мама" производства "Основа Фильм Продакшн". По сюжету, события фильма разворачиваются на оккупированном Донбассе.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Пока зрители ожидают премьеру проекта, актер Александр Божко, сыгравший в фильме роль сына главной героини, Виталия, поделился списком любимых фильмов и сериалов. Александр рассказал о фильмах и сериалах, которые его впечатлили, а также о проектах со своим участием.

что посмотреть

Я люблю подивитися трилери. Зазвичай слідкую за американськими новинками.

"Мій улюблений серіал — "Breaking Bad". Хоча там багато криміналу і наркотиків, але він настільки філософський. І теж, як у нас в Україні… Люди, які з ранку до ночі працюють, натомість нічого не мають. Головний герой працював вчителем і коли майже невиліковно захворів, не знав, що робити. З однієї сторони він і не хоче йти на кримінал, з іншого — у нього не лишається вибору.

во все тяжкие

Один з улюблених фільмів — "Гаттака". Він, здається, 1997 року. Це фільм про людину, яка попри все досягає своєї цілі та мрії.

гаттака

Фільм "Мама" обов’язково подивлюся. Такі хороші масштабні проєкти потрібні глядачеві. Мають бути не лише розважальні історії. Він дуже глибокий.

что посмотреть

Я знімався в історичному проєкті "Ціна правди". У мене були невеличкі епізоди. Також я був там дублером головного актора, Джеймса Нортона. Знімали в Україні та Польщі. Раджу подивитися. Так, він теж не розважальний, але треба дивитися таке кіно. В тому числі для того, щоб не повторювати таких помилок." — делится актер.
 
Смотрите 4-серийный фильм "Мама" 19 февраля, в 20:15 на СТБ.

Также не пропустите: все говорят о Clubhouse — что это и почему все так хотят туда попасть?

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости