Оксана Гутцайт святкує день народження: 5 правил крутого настрою від ведучої ICTV

Оксана Гутцайт святкує день народження: 5 правил крутого настрою від ведучої ICTV

Сьогодні приймає вітання зі святом знаменита блондинка українського ТБ — Оксана Гутцайт, а також ділиться актуальними порадами. Не пропустіть!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов
Related video

15 березня — особливий день для ведучої програми "Факти" на ICTV. Адже сьогодні її день народження. Ця чарівна ведуча підкорила усіх своєю посмішкою та вмінням знайти у всьому прекрасне. 

Впевнені, наступні поради стануть вам у нагоді.

оксана гутцайт

5 правил крутого настрою від Оксани Гутцайт 

  1. Пам’ятайте завжди, що життя дане нам один раз і потрібно сповна ним насолоджуватися. Іншого не буде. 
  2. Жеврійте в своїй душі "філософію добра". У чому її суть? Припустимо, ви біжете за автобусом і не встигли. Потрібно в такій ситуації не засмучуватися, а дякувати Богові, що ви можете бігти за цим автобусом, що ви здорові. В кожному моментізнаходьте хороші сторони. 
  3. Коли тобі найгірше — посміхайся. Не можна плакати, потрібно посміхатися і тоді потрохи виходить назовні все добре і ховається усе погане. 
  4. Заспівай у себе в голові надихаючу пісню. Мій девіз по життю — це пісня кота Леопольда "Все на світі можеш ти". Коли погано, потрібно заспівати цю пісню — і все стає на свої місця, і все налагоджується. 
  5. І згадувати заради кого і чого ти живеш — дітей, чоловіка, батьків... 100% настрій поліпшиться. Добре, що всі здорові і більш нічого не потрібно! 

 

Вітаємо Оксану Гутцайт з днем народження!

Фото: пресслужба

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости